.

.

VOOVC жолта црна лента за микрофибер плажа - лесен, брз сув , пакувачки лесен за носење крпи за теретана, базен, камп, патување, јога

VOOVC жолта црна лента за микрофибер плажа - лесен, брз сув , пакувачки лесен за носење крпи за теретана, базен, камп, патување,

DEN 0.33

Износ
Залиха

Загарантирано 100% задоволство : Задоволството на клиентите е од најголема важност за нас. Лесен е, пакува помал, се суши побрзо, е екстра апсорбиран и супер мек! Идеалната брза суво крпа за патување. Лесна грижа - Да, можете да се исуши машината за миење и да се сувате! Исто така, додадовме заоблени агли за да обезбедиме дополнителна издржливост и да спречиме откажување. Се суши 3 пати побрзо од нормалното памучно крпа!. Фитнес и тренингот крпа - одлично за вежбање во теретана, пливање, пловење и базен за неговата доволно голема големина. Тоа е навистина исклучителна крпа за патувања на плажа и прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејство. Лесна грижа - Да, можете да се исуши машината за миење и да се сувате! Исто така, додадовме заоблени агли за да обезбедиме дополнителна издржливост и да спречиме откажување. Загарантирано 100% задоволство : Задоволството на клиентите е од најголема важност за нас. Бескрајни можности за употреба - можете само да го однесете насекаде и да го користите на кој било начин што ви се допаѓа. Повеќенаменски : Одлично е за теретана, јога, кампување, ранец или крпа за бања - бесконечни можности. Што е микрофибер крпа? -Калабовите на брзо сушење, лесен, супер абсорбента, ултра компактен, мек и мултифункционален. Доаѓа со торбичка за додатоци за патувања за лесно пакување и носење. Доаѓа со торбичка за додатоци за патувања за лесно пакување и носење.Полиестер. Голем во пешкир, мал пакет надолу! Дали барате компактен пат за патување или фитнес што нема да заземе многу простор во вашата торба? Ваш избор за микрофибер крпа! Еве што ви треба. Секоја пешкир ќе биде обезбедена со торба за носење, заштедувајќи простор во вашиот багаж или фитнес торба. Полиестер. Уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа правилно!. Повеќенаменска и прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејство! Патувачка крпа - Супер заштеда на простор и лесно може да се наполни во вашиот багаж или ранец. Ултра компактен и лесен за носење - Супер заштеда на простор и лесно го става во вашиот куфер или ранец. Доаѓа со малку торбичка за мрежни мрежи за лесно да се спакува и носи, совршено за патување или деловно патување! Кампување пешкир - Ултра компактен и заштеда на простор, многу погодно да се донесе за кампување, пешачење, перница за вратот или крпа за бања. Машината е за перење, нема потреба од омекнувач на ткаенината, но ве молиме, не бели. Повеќенаменски : Одлично е за теретана, јога, кампување, ранец или крпа за бања - бесконечни можности. Тоа е навистина исклучителна крпа за патувања на плажа и прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејство. Уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа правилно!. Лесен е, пакува помал, се суши побрзо, е екстра апсорбиран и супер мек! Идеалната брза суво крпа за патување. Се суши 3 пати побрзо од нормалното памучно крпа!. Совети за нега : Ве молиме измијте пред првиот пат кога ќе го користите. Пешкирот ќе биде многу издржлив со вашата добра грижа. Пешкир за бања - Брзо суво, супер апсорбирачки, компактен, лесен и мека за кожата го прави да стане идеален крпа за бања за отворено и патување, како и дома.

Карактеристики

Производи во категоријата