.

.

Лорви Спортски Ладење Пешкир 2 Пакет–Цветаат Хидрогени Брзо Сушење Крпи, За Јога, Спорт, Трчање, Салата, Тренингот, Кампување, Фитнес, Тренингот &засилувач; Повеќе А?

Лорви Спортски Ладење Пешкир 2 Пакет–Цветаат Хидрогени Брзо Сушење Крпи, За Јога, Спорт, Трчање, Салата, Тренингот, Кампување,

DEN 1.67

Износ
Залиха

Пакетот вклучува : 2 парчиња - 12" х 35" Микрофибер Спортски Крпи. Висококвалитетен материјал : крпите За вежбање Од Микрофибер се изработени од висококвалитетен премиум микрофибер кој се одликува со меко, мазно и супер абсорбента и брзо сушење. Уникатната технологија за печатење создава такви брилијантни бои и професионалната ткаена ткаенина и влакна произведуваат меко и удобно чувство. Повеќенаменски : микрофибер фитнес потните крпи се одлични за пешачење, пливање, патување, кампување и други активности на отворено. Можете да ги користите и како домашни крпи за лице. Микрофибер материјал; Машина За Перење. Пакетот вклучува : 2 парчиња - 12" х 35" Микрофибер Спортски Крпи. Висококвалитетен материјал : крпите За вежбање Од Микрофибер се изработени од висококвалитетен премиум микрофибер кој се одликува со меко, мазно и супер абсорбента и брзо сушење. Уникатната технологија за печатење создава такви брилијантни бои и професионалната ткаена ткаенина и влакна произведуваат меко и удобно чувство. Повеќенаменски : микрофибер фитнес потните крпи се одлични за пешачење, пливање, патување, кампување и други активности на отворено. Можете да ги користите и како домашни крпи за лице. Микрофибер материјал; Машина За Перење. Големина : 12 Инчен X 35 Инчен Пакет Од 2 Материјал : Микрофибер Функција : Брзо сушење, добивање ладење, лесни И лесни прилики за носење : за спорт и вежбање : трчање, пешачење, кампување, пешачење, планинарење, возење велосипед, трки, куглање, јога, голф, фитнес, риболов, пливање, кошарка, фудбал, рагби, софтбол, бејзбол, тенис, одбојка, хокеј, Бокс, Патување, Качување, навивање, Кревање Тегови, веслање, пукање, плажа итн. Упатство за нега : машина за перење Или рачно перење.

Карактеристики

Производи во категоријата