.

.

G.Core 1/4-инчен додатоци за табли со PEG, 4 корпи за пакувања и 10 пакувања за алатки за алатки за алатки за алатки, додаток за организатор на асортиман на PEG Hooks

G.Core 1/4-инчен додатоци за табли со PEG, 4 корпи за пакувања и 10 пакувања за алатки за алатки за алатки за алатки, додаток

DEN 287.84

Износ
Залиха

【2 големини куки за пег】 5 парчиња секоја големина, 4 "и 6". 【Тешки корпи за колче】 изработени од зацврстена челична конструкција, хромираната завршница обезбедува максимална јачина, отпорност на 'рѓа и корозија. Вклучува хардверски куки за Pegboards и Slatwall. Овие повеќенаменски куки за гаража помагаат во максимизирање на вашите прикази на Pegboard, одржувајќи мали предмети на поголема домаќинка добро-разновиден практичен сет за додавање на вашиот систем за табли.Core нуди широк асортиман на висококвалитетни, прифатливи и лесни за употреба на серии на Pegboard, вклучувајќи панел Pegboard, кука за пегборд, чаша од пегборд, корпа за отпадоци, корпа за картон, полица за штипки, држач за пешкир за пешкир, итн. 【Широко организирање на употреба】 Одличен начин за организирање или прикажување на вашите материјали на Pegboard или Slatwall.Core Pegboard за да создадете центри за складирање во гаражата, работната површина, работилницата, кујната, бањата, спалната соба, плакарот, просторијата за перење, просторијата за комунални услуги, хоби и занаетчиска просторија, домашна канцеларија, кал и влезови, кондоси, соби за колеџ во колеџ итн. 2 големини куки за пег : 5 парчиња секоја големина, 4 "и 6". Малку ќе се формира како поддршка на триаголник да биде постабилна и цврста за одржување повеќе. 【Работи широко - совршени за организирање на клешти, вежби, моливи, четки за сликање, клучеви, завртки, ореви, завртки, нокти, клипови и други додатоци за уметност и занаети. Овие повеќенаменски куки за гаража помагаат во максимизирање на вашите прикази на Pegboard, одржувајќи мали предмети на поголема домаќинка добро-разновиден практичен сет за додавање на вашиот систем за табли. Широки апликации : Кошницата за складирање на жица има алатки, занаетчиски материјали, сено за животни и далечински управувачи. Pegboard не е вклучена!. Користете го wallидниот простор за да ги исчистите бројачите, фиоките, клупите, клупите и полиците.

Карактеристики

Производи во категоријата