.

.

Ден остани се присутни на в Valentубените на в Valentубените и заедно loversубовниците подарок декорација и виси кристален украс сет

Ден остани се присутни на в Valentубените на в Valentубените и заедно loversубовниците подарок декорација и виси кристален украс

DEN 995.20

Износ
Залиха

И високо квалитетен симпатичен и мини дизајн на накит за разубавување на DIY на микро одлични реквизити за градинарство, погодни за мало декоративно градинарство многу погодно за секоја минијатурна градина, кукли, итн. Орнамент Божиќна жирафа украс мали божиќни топки 0rnaments Божиќни топки бебиња втор Божиќен украс. Материјал : смола + рачно насликан украс Божиќни Божиќни украси и елегантен божиќен украс Girирафа украс за плетенка Флејт. Пакетот вклучува : 1 слатка стара двојка украсување на големо украс Кул Божиќен украс Божиќни украси топки Неутрални украси поставени поштенски украс Божиќна украс ќерка. Најдобар подарок за старите парови. Божиќни украси и бебиња Втор Божиќен украс Божиќни украси топки Фенси украси Божиќни украси пакети Божиќни украси топки. Ден престој се присутни на в Valentубените во в Valentубените и заедно loversубовниците подарок декорација и виси кристален украс поставете го најдобриот подарок за стари парови. Материјал : смола + рачно-бегство : роденден, фустан и педесетгодишнина, свадба, декорација на автомобили, домашна декорација и високо квалитетно слатко и мини мини и мини мини. Дизајн на накит за разубавување на DIY на микро одлични реквизити за градинарство, погоден за мало декоративно градинарство, многу погодно за секоја минијатурна градина, кукла, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата