.

.

GAMEPOWER L@@K L@@K Gaming Desktop PODER Purpura INTEL CORE i7 3.4 GHZ 16 GB 3 Tb Победа 7 Или Победа 10

GAMEPOWER L@@K L@@K Gaming Desktop PODER Purpura INTEL CORE i7 3.4 GHZ 16 GB 3 Tb Победа 7 Или Победа 10

DEN 1.33

Износ
Залиха

L@@K L@@K GAMING ДЕСКТОП GAMEPOWER PODER PURPURA INTEL CORE i7 3.4 GHZ 16 GB 3 TB ПОБЕДА 7 ИЛИ ПОБЕДА 10 (ВАШИОТ ИЗБОР). СЕРТИФИЦИРАНА ASUS графичка картичка HD 7790 2 GB ИЛИ R9 270 X ИЛИ ПОДОБРО (ОНА што ГО ИМАМЕ НА ЗАЛИХА ЗА ВРЕМЕ на КУПУВАЊЕТО). ИНТЕЛ ЈАДРО i7. ПРОВЕРЕТЕ ЈА ГРАФИЧКАТА КАРТИЧКА 1 120 И ОСНОВНИ I7 КОМБИНАЦИЈА. до за продажба Е КАКО НОВ Четири-Јадро : СЛУЧАЈОТ Е СОСЕМА НОВ (1 100)ДА СЕ СПРАВИ СО ЕКСТРЕМНИ УСЛОВИ НЕ КАКО НА ЕВТИНИ КОМПЈУТЕРИ ТАМУ ШТО ЌЕ ГО ДОБИЕТЕ И ПРОВЕРЕТЕ НА ГРАФИЧКА КАРТИЧКА : AMD RADEON HD 6870 СТРАШНИ ГРАФИЧКА КАРТИЧКА (1 120)ДА ТРАЕ ДОЛГО ДОЛГО ДОЛГО ВРЕМЕ и ДА СЕ СПРАВИ СО СИТЕ ВАШИ ИГРИ БЕЗ ЗАОСТАНУВАЊЕ АКО СТЕ УМОРНИ ОД ЗАОСТАНУВА КОГА ЌЕ ИГРА ТОГАШ НЕ ГЛЕДАМ ПОНАТАМУ И НЕМА ПОВЕЌЕ ДОБИВАЊЕ ФРУСТРИРАНИ. ќе се вчитате побрзо од вашите противници или ако само ја прелистувате мрежата вашите страници ќе се преземаат побрзо нема повеќе да чекате 15 мин за да ја преземете вашата страница. GAMEPOWER GX II VIPER PC ЕКСТРЕМНИ ГЕЈМЕР GTX7000 СЕРИЈА Ултра ВО ОРИГИНАЛ ОГАН ЦРВЕНА КУТИЈА INTEL CORE i7 3.4 GHz ЕДЕН ОД НАЈБРЗИТЕ ПРОЦЕСОРИ НА ПАЗАРОТ Quad-Core 3 ТБ HD 16 GB RAM меморија windows 7 64 МАЛКУ ЗА ИГРИ САМО се ШЕГУВАМ МОЖЕТЕ ДА ГО КОРИСТИТЕ ЗА СИТЕ ВАШИ ЗАДАЧИ, ПАКУВААТ И се ПОДГОТВЕНИ ДА БРОД НЕМА ПОВЕЌЕ да се ЧЕКА 4 МЕСЕЦИ за ДА ДОБИЕТЕ ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, ЗАПОЧНЕТЕ ја РЕПРОДУКЦИЈАТА ВО МАЛКУ, КАКО и 5 ДО 6 ДЕНА INTEL CORE i7 3.4 Ghz Штекер НА3+ Quad-Core 16 GB 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 Десктоп Меморија 3 TB (7200rpm Хард Диск Windows 7 64-битна ГРАФИЧКА КАРТИЧКА : AMD RADEON HD 6870 СТРАШНИ ГРАФИЧКАТА КАРТИЧКА ДВОЈНА ФАН ФАБРИКА OVERCLOCKED ГРАФИЧКА КАРТИЧКА Процесор 3.4 GHz INTEL CORE i7 Quad-Core RAM меморија, 16 GB DDR3 Хард Диск 3 ТБ SATA III Coprocessor ќе го добиете AMD RADEON HD 6870 СТРАШНИ ГРАФИЧКАТА КАРТИЧКА ДВОЈНА ФАН ФАБРИКА OVERCLOCKED Бренд Име GAMEPOWER GX II VIPER PC Серија ЕКСТРЕМНИ ГЕЈМЕР Реден број на моделот GTX 7000 СЕРИЈА Хардверска Платформа PC Оперативен Систем Windows 7 64-битна Ставка Димензии L x W x H 230 x 480 x 496 mm / 9.1 x 18.9 x 19.5 инчи Боја Црна/сина или Црна/црвено Процесор Бренд ИНТЕЛ Компјутерска Меморија Тип DDR3 SDRAM Хард Диск Интерфејс Serial ATA-600 Хард Диск Ротациона Брзина 7200 ВРТЕЖИ во минута Оптички Диск Тип : 24x DVD±RW.

Карактеристики

Производи во категоријата