.

.

ЏИЛИЛОЛ Боемски Кујнски Килими Комплет Од 2 Кујнски Тркачки Килим 63 * 19.7/31.5 * 19.7 Во Кујнски Душеци И Килими За Под, Дневна Соба, Перална, Бања, Спална Соба, Мијалник, Вл?

ЏИЛИЛОЛ Боемски Кујнски Килими Комплет Од 2 Кујнски Тркачки Килим 63 * 19.7/31.5 * 19.7 Во Кујнски Душеци И Килими За Под, Дневна

DEN 527.84

Износ
Залиха

①Потсетник За љубезност. Почитувани клиенти, Поради транспорт и стискање, кујнските килими бохо што ги добивате може да имаат набори, што е нормално. Можете да го навивате синиот кујнски килим што се пере поставен во обратна насока и да ја задржите состојбата некое време за да ги вратите нелизгачките бохо кујнски килими и душеци во рамна состојба. Или, исто така, можете да користите машини за пеглање за да ги испеглате килимите за бохо бања за брзо враќање на рамната состојба. ①2 Парчиња Кујнски Килими Сетови Боемски кујнски килими се изработени од висококвалитетен микрофибер, кој е мек и удобен. Подлогата за апсорпција на вода може да го заштити вашиот под од прашина и гребнатини и нема да се распадне или компресира. Оваа бохо кујна мат за подот е анти-нула и анти-пауза.Задниот дел е дизајниран со дамки против лизгање, така што гроздобер кујнски тркач може да се залепи на подот и нема лесно да се лизне. ●Кујнски Душеци Што Може Да се Перат, кујнските душеци и килимите што не се лизгаат лесно се чистат, можете да користите правосмукалка за да го завршите вашето секојдневно едноставно чистење. По долго користење на тркачите за килими за кујна, длабокото чистење на тепихот во просторијата за перење може да се заврши со рачно перење или машинско перење (препорачано во вреќи за перење). ●Повеќенаменски Боемски Тркачки Килими 63*19.7/31.5*19.7 инчен гроздобер кујнски мијалник не само што се однесува на кујната, туку може да се користи и за дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, перална, врата, отворено, трем, балкон и влез. Тоа е совршен боемски килими за бања, комплети за врата, килим за тркач и тепих за перење. Сетот за сина кујнска подлога овозможува вашата соба да изгледа чиста и привлечна. Овој бохо тркач килим може да се користи и како надворешен килим за пикник или тепих за внатрешен двор. €Прекрасни Кујнски Украси Килими Qohemian печатење дизајниран микрофибер кујнски килим може да донесе живописна боја и виталност во вашиот дом. Свежиот боемски килим за подот може да одговара на различни стилови на дизајн, а теписите со површина од 2 парчиња се исто така добар избор за украсување на вашата кујна, дневна соба, спална соба, бања, перална и влезна врата. ЉУБЕЗЕН ПОТСЕТНИК. . Не Само Во Кујната. Кујнскиот тепих не се однесува само на кујната, може да се користи и во дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, перална, врата, отворено, трем, балкон и влез. Сетот син тепих овозможува вашата соба да изгледа чиста и привлечна.

Карактеристики

Производи во категоријата