.

.

Двоен Монитор KVM Прекинувач 4K@60Hz 2 Порта Продолжен Дисплеј, Двоен Монитор KVM Прекинувач 2 во 2 Надвор Со Излез Аудио Микрофон и 3 USB 2.0 Центар, 2 HDMI Монитори 2 Компјутери Д

Двоен Монитор KVM Прекинувач 4K@60Hz 2 Порта Продолжен Дисплеј, Двоен Монитор KVM Прекинувач 2 во 2 Надвор Со Излез Аудио Микрофон

DEN 1.67

Износ
Залиха

На секој компјутер му требаат 2 видео конекции со дописникот во 1 и во 2 порта на прекинувачот КВМ со вклучен Кабел 1 и Кабел 2. Потребни се сигурни адаптери, но не се вклучени ЗА DVI, VGA, Dpsport (DP), USB тип C видео излези. Ве молиме, бидете свесни за адаптерите потребни за поставување пред нарачката. Избегнувајте користење адаптери и на мониторот и на страната на компјутерот за ист проток на видео. Дисплеите со двоен монитор се од ист влезен извор избран, не поддржува компјутер 1 на мониторот А, компјутер 2 на мониторот Б. Брзо префрлете се помеѓу 2 компјутери со само еден клик на копчето за прекинувач и без дополнителни операции. Претставен е продолжен кабел за прекинувач контролиран со копчиња, така што не мора лесно да станувате и да се префрлате кога го користите. Не поддржувајте прекинувач за тастатура, избегнувајте конфликти со копчиња. `+ДВОЕН Монитор HDMI Kvm Прекинувач 2 Порта Q конзоли контрола до 2 компјутери или лаптопи со 1 сет НА USB тастатура, глувчето, и споделување на двојна монитори за продолжен или копија дисплеј. Потребна е секоја компјутерска поддршка 2 екран или погоре функции за прикажување. Ако вашиот компјутер ја поддржува оваа функција и само еден HDMI интерфејс, можете да користите конвертор или кабел за конверзија, како ШТО Е VGA/DVI/DP до HDMI конвертор или кабел за конверзија. €UHD 4 K@60 Hz Двојна Монитор HDMI KVM 2. Жичен далечински прекинувач (прекинувач со еден допир). Вкрстена поддршка повеќе оперативни системи, исто така, поддржуваат HDMI уреди како веб камера, хард диск плеер, конзола за игри, DVR, NVR итн. ●ДВОЕН Монитор HDMI Kvm Прекинувач СО USB 2.0 HUB приклучок и игра без потребен драјвер : Kvm прекинувач 2 монитори 2 компјутери со дополнителна USB 2.0 порта за споделување USB печатачи, скенери и скокни дискови, безжичен и гејмерски тастатура глушец. ●ДВОЕН Монитор HDMI KVM Одлична услуга по продажбата qvm монитор прекинувач Голема тежина висока класа анти пречки метал дизајн за да се обезбеди цврстина. Наша одговорност е да се осигураме дека секој корисник има одлично искуство со производот и искуство во купување. Затоа, доколку наидете на какви било проблеми за време на употребата на овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате. Купете сега и видете ја разликата!. 1. 2 компјутери делат еден сет на тастатура, глувчето и 2 монитори. 2. Двојна монитори излез поддршка продолжен и огледува дисплеј. 3. Режими на префрлување : прекинувач На Копчиња и жичен далечински управувач. 4. Поддршка жична или безжична тастатура и глувчето. 5. Крст поддршка повеќето големи ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ, вклучувајќи Виндоус, Линукс, Мек. 6. Со дополнителни USB 2.0 ЦЕНТАР и аудио поддршка. 7. Поддршка максимална резолуција 4 K@60 Hz, надолу компатибилен. 8. Поддршка HDMI 2.0 стандард, компатибилен со HDMI 1.4 стандард. 9. Автоматски се прилагодува НА ЕДИД/HDCP. Како Да Ја Добиете Работата На Тастатурата и Глувчето : . Проверете дали кабелот 1 е правилно поврзан, крајот СО USB, HDMI мора да биде вклучен во компјутер, другиот крај со само HDMI мора да биде вклучен во 1 порта (не во 2 порта).

Карактеристики

Производи во категоријата