.

.

Мобестех Графичкиот Процесор Кулер Графичкиот Процесор Кулер 1 Сет pci Вентилатор I Радијатор За Ладење На Ладилникот Слот Cm Компјутер Двојно Монтирање Графички Држ

Мобестех Графичкиот Процесор Кулер Графичкиот Процесор Кулер 1 Сет pci Вентилатор I Радијатор За Ладење На Ладилникот Слот Cm

DEN 1.00

Износ
Залиха

ДРЖАЧ за ВЕНТИЛАТОР Практично расклопување и склопување, едноставна работа, лесна за употреба. PCI СЛОТ ЗАГРАДАТА Повеќе дупки за монтирање на вентилаторот, корисниците можат ДА НАПРАВАТ САМИ според сопствените потреби и да имаат добра компатибилност со графичките картички. КОМПЈУТЕРОТ користи Специјален дизајн и во фина изработка. најдобрата замена за вашата стара, скршена. ГРАФИЧКА КАРТИЧКА ЛАДЕЊЕ ЗАГРАДАТА Универзален тип PCI слот поддржува сите стандардни графички десктоп компјутери. ДРЖАЧ ЗА ВЕНТИЛАТОР за ЛАДЕЊЕ користи Доволно волумен на воздух за брзо намалување на температурата на графичката картичка. фан решетката. Пакетот Вклучува 1 x pci заграда 2 x поврзување токи 1 x сет на Завртки Карактеристики - тоа е во стабилни карактеристики, високи перформанси и тоа е во голема сигурност, едноставен, лесен за инсталирање На Графичка Картичка Ладење Заградата. - Материјал : Држач За Компјутерски Радијатор од Нерѓосувачки челик - Може да биде за монтирање вентилатор за ладење на воздухот (не е вклучен) на Компјутерска шасија PCI Слот Компјутерски Додаток. - Големина : 15, 00Х12, 00/5, 89Х4 Решетка За Ладење. - Боја : Црна Решетка За Вентилатори За Видео Картичка - повеќе дупки за монтирање на вентилаторот, корисниците можат ДА НАПРАВАТ САМИ според сопствените потреби и да имаат добра компатибилност со Решетката за Монтирање На Вентилаторот со графички картички. - Исклучителен дизајн, едноставна работа, сите црни изглед дизајн Графички Ладење Заградата. - Практично расклопување и склопување, едноставна работа, Лесна За Употреба Вертикална Заграда за Ладење ЗА САМОСТОЈНО.Информации за стокатавидео Картичка Ладилник дали сте во потрага за професионална, графичка картичка вентилатор монтирање заградата во собата? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот комплет држач за држач за вентилатор за графичка картичка мора да ги задоволи вашите потреби.Графички Држач За Ладење тоа е еден од најдобрите избори за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата