.

.

М. 2 2280 Ссд Хард Диск Капак Замена За Dell Alienware M15 R3 R4 M17 R3 R4 ET2VR000300 RT4G1 0RT4G1

М. 2 2280 Ссд Хард Диск Капак Замена За Dell Alienware M15 R3 R4 M17 R3 R4 ET2VR000300 RT4G1 0RT4G1

DEN 318.40

Износ
Залиха

Фитм : Погоден За Дел Алиенвер М15 Р3 (2020), м15 Р4 (2021) и м17 Р3 (2020), серија М17 Р4 (2021), поддржува само со 2280 погони во цврста состојба. Заменува Дел Бр. : ЗА R4Г1 0РТ4Г1. Оваа Фиока М. 2 обезбедува решение за да додадете втор М. 2 2280 ССД во Дел Алиенвер М15 Р3 М17 Р3. Тој е 100% компатибилен со специфицирани Машини М15 Р3 М17 Р3 преку целосно квалификација. Пакетот Содржи : 1x M. 2 SSD Ладилник w/ завртка. Забелешка : оваа ставка е дел за замена. Ве молиме проверете дали сликите се исти со она што го сакате. Ако не, ве молиме да не го купите дури и вашиот модел е во опишаната листа!. Секој производ има проверка на квалитетот пред да ја напушти фабриката.Задоволството на клиентите е нашата неуморна потрага.Ние ќе ви покажеме искрен став и задоволително решение. Капакот На Хард Дискот На Ладилникот. Заменете Го Бројот На Делот : P/N : RT4 G1 0 RT4 G1 Fitment : Одговара За Dell Alienware M15 R3, M17 R3 Серија Забелешка : Овој M. 2 Ssd Ладилник не е оригинални делови, споменувањето на имињата на брендовите и која било поврзана ознака на моделот погоре е само за целите на демонстрација на компатибилност. НЕМА инструкции за инсталација и препорачуваат професионална инсталација.

Карактеристики

Производи во категоријата