.

.

Јарем колега портокал рефлективен сјај гел лак за нокти, сјајно дијамант Сјајно диско натопено од УВ гел лак за нокти за салон за нокти и стартер DIY дома 0.33fl.oz

Јарем колега портокал рефлективен сјај гел лак за нокти, сјајно дијамант Сјајно диско натопено од УВ гел лак за нокти за салон

DEN 111.84

Износ
Залиха

[Рефлексивни сјајни лакови за нокти]- getе добиете 1 шише 10мл (0,33fl oz) рефлективен сјај гел лак лак. Со овој лак за гел, можете да добиете природна светлина нормален ефект и трепкачки диско ефект. Совршено е да се користи маникуристот, а исто така е погодно за новиот стартер за нокти да направи нокти дома. [Квалитет на салонот и долготрајно]-Направено од природни смола, еколошки состојки, содржи смачкан сјај на дијамант и сјај за фино продолжение, малку подебела текстура на гел, ја покажува рефлексивната сјајна под светлата светлина. Со соодветна апликација која долго трае најмалку 21 ден, донесете фантастични и супер светли нокти за вас. [Шармантен ефект]- Различен ефект во зависност од светлината и аголот. Кога сте во нормална или темна околина, ноктите ќе го покажат нормалниот ефект. Кога ќе го вклучите вашиот телефонски блиц или одете во Диско, ќе ја видите неверојатната светла и интензивна сјајна сјај преку светлината, да ви донесе многу изненадувачко искуство. [Идеален подарок]- Идеален подарок за кој било празник како роденден, специјален настан, годишнина, Денот на вineубените, Денот на месечноста, Божиќ, Ноќта на вештерките, итн. Тоа е модна декорација на ноктите што ќе ги сакаат сите жени и девојчиња. [Гаранција за услуга]- Соученик од јарем се посвети на обезбедување на најдобра услуга на клиентите и највисок квалитет, затоа ве молиме слободно контактирајте не кога ќе наидете на некои прашања во врска со вашата нарачка. [Рефлексивни сјајни лакови за нокти]- getе добиете 1 шише 10мл (0,33fl oz) рефлективен сјај гел лак лак. Со овој лак за гел, можете да добиете природна светлина нормален ефект и трепкачки диско ефект. Совршено е да се користи маникуристот, а исто така е погодно за новиот стартер за нокти да направи нокти дома. [Квалитет на салонот и долготрајно]-Направено од природни смола, еколошки состојки, содржи смачкан сјај на дијамант и сјај за фино продолжение, малку подебела текстура на гел, ја покажува рефлексивната сјајна под светлата светлина. Со соодветна апликација која долго трае најмалку 21 ден, донесете фантастични и супер светли нокти за вас. [Шармантен ефект]- Различен ефект во зависност од светлината и аголот. Кога сте во нормална или темна околина, ноктите ќе го покажат нормалниот ефект. Кога ќе го вклучите вашиот телефонски блиц или одете во Диско, ќе ја видите неверојатната светла и интензивна сјајна сјај преку светлината, да ви донесе многу изненадувачко искуство. [Идеален подарок]- Идеален подарок за кој било празник како роденден, специјален настан, годишнина, Денот на вineубените, Денот на месечноста, Божиќ, Ноќта на вештерките, итн. Тоа е модна декорација на ноктите што ќе ги сакаат сите жени и девојчиња. [Гаранција за услуга]- Соученик од јарем се посвети на обезбедување на најдобра услуга на клиентите и највисок квалитет, затоа ве молиме слободно контактирајте не кога ќе наидете на некои прашања во врска со вашата нарачка.

Карактеристики

Производи во категоријата