.

.

Нордиско Кревање Лактот Ракави Xxlage Пакет Со Чевли Мегин Големина 12-Црна

Нордиско Кревање Лактот Ракави Xxlage Пакет Со Чевли Мегин Големина 12-Црна

DEN 2.00

Износ
Залиха

Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање. Совршен за Кревање Тегови, Вкрстен Тренинг, Кревање Моќ, Теретана и Други Тешки Фитнес Тренинзи. Чевли за кревање моќ - Максимални Перформанси за Кревање-Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско Кревање. Обезбедува Олимписка Стабилност-Добрата поддршка за стапалата обезбедува моќен тренинг и поголеми придобивки за кревање. Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање. Совршен за Кревање Тегови, Вкрстен Тренинг, Кревање Моќ, Теретана и Други Тешки Фитнес Тренинзи. Чевли за кревање моќ - Максимални Перформанси за Кревање-Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско Кревање. Обезбедува Олимписка Стабилност-Добрата поддршка за стапалата обезбедува моќен тренинг и поголеми придобивки за кревање.

Карактеристики

Производи во категоријата