.

.

IfealClear Roll up Rock за сушење на садот, над мијалникот, решетката за сушење на садови за сушење од не'рѓосувачки челик

IfealClear Roll up Rock за сушење на садот, над мијалникот, решетката за сушење на садови за сушење од не'рѓосувачки челик

DEN 335.84

Износ
Залиха

Задебелената решетка за сушење од не'рѓосувачки челик го прави посилен за употреба, нелизгање, отпорен на 'рѓа и не е лесен за свиткување или пресврт. За излети и вечери, можете да ја донесете оваа лента за преклопување со вас. Направено од не'рѓосувачки челик и силиконски материјал, е отпорен на 'рѓа, водоотпорен, отпорен на масло, отпорен на корозија. Ве молиме, најпрво измерете ја големината на мијалникот пред да ја набавите оваа тркала над решетката за сушење на садот за мијалник. Се разбира, тоа е задолжително во вашата кујна.Решетката за сушење на повеќенаменски садови за садови : Rock Rack Rack може да се користи како чинија или дренажа за храна за поставување плочи, чаши, овошје, зеленчук, садови, итн. Информации за големината : Ifeal Clear кујнски садови за кујнски мерки за кујнски мерки 20,5 " *17. Задебелената решетка за сушење од не'рѓосувачки челик го прави посилен за употреба, нелизгање, отпорен на 'рѓа и не е лесен за свиткување или пресврт. Силиконот со безбедна оценка на храна е побезбеден и посигурен за употреба. Лесно е да се исчисти дури и ако го користите решетката за сушење на садот за мијалник подолго време.

Карактеристики

Производи во категоријата