.

.

УПКОХ 1 Сет Лебед Лажица Постави Торта Украсување Нерѓосувачки Челик Сет Сервирање Прибор Нерѓосувачки Челик Кафе Промешајте Лажица Торта Лажици Држач За Кафе Лаж

УПКОХ 1 Сет Лебед Лажица Постави Торта Украсување Нерѓосувачки Челик Сет Сервирање Прибор Нерѓосувачки Челик Кафе Промешајте

DEN 2.33

Износ
Залиха

Лажици Со Држач За Складирање : дизајнот на креативната форма е убав и уникатен, исклучителен и креативен. Шеќерна Лажица : тие мора да бидат основните кујнски гаџети и алатки за јадење за семејството. Златни Зачини Лажици : Кафе Десерт Лажица Во Собата прекрасниот дизајн е уникатен и нежен и многу декоративен за вашата кујна. Лажици за Сервирање десерт : површината е мазна и тркалезна без бруси, и е безбедна и здрава за употреба. Овошје Зема : нашите производи се добро направени и ќе ви донесе подобро користење на искуство. Пакетот Вклучува 1 x база 6 x Лажици Карактеристики-исклучителната изработка гарантира практичност и издржливост на Овие производи Држач За Складирање Лажици. - Материјал : Цинк Легура Зачини Лажици. - Едноставниот и дарежлив дизајн може да одговара на повеќето садови во вашата кујна сребрени садови од нерѓосувачки челик. - Може да им се даде на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата, и тие ќе бидат многу среќни лажици за кафе лебед. - Површината на лажицата е мазна, и попогодна за употреба држач за лажица за кафе. - Големина : Околу 12, 00Х6, 00Х6, 00см/4, 72Х2, 36Х2, 36инч(основа); 10, 3х8, 2см/4, 06х3, 23 инчи(лажица) Кујнски Гаџети. - Дизајнот на креативната форма е убав и уникатен, исклучителен и креативен Решетка за Складирање. - Боја : златна мешалка за кафе.Информации за стокатапуски за Зачини, за да ви овозможат поголема погодност при готвење или печење.држач за прибор за кафе тоа може да биде како лажичка за сладолед, лажичка за чај од мраз, лажичка за кафе итн.Супа Лажици оваа ставка е комплет за држач за лажица и лажица, изработен од премиум легура на цинк, издржлив и практичен.Малите Лажици ви Даваат најдобар избор.

Карактеристики

Производи во категоријата