.

.

АУЕАР, 6 Пакет Гитара Лажици Нерѓосувачки Челик Кафе Лажица Демитас Еспресо Лажици Музичка Лажичка Лажичка За Мешање Мешање Десерт Сладолед Чај Торта

АУЕАР, 6 Пакет Гитара Лажици Нерѓосувачки Челик Кафе Лажица Демитас Еспресо Лажици Музичка Лажичка Лажичка За Мешање Мешање

DEN 169.44

Износ
Залиха

●МАТЕРИЈАЛ●кафените лажички за гитара се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, избледени и издржливи. ●ГОЛЕМИНА на ПРОИЗВОДОТ ● лажицата за гитара е со димензии 4, 7х1, 26ин (Lx W). ●ВКЛУЧЕН ПАКЕТ од нерѓосувачки челик 6 пакет лажица од нерѓосувачки челик. ①УЖИВАЈТЕ во ВАШЕТО ВРЕМЕ со него е Погоден За мешани пијалоци Како кафе, милкшејк, корен пиво фестон, желеа, мешање кафе, сладолед, чај, мали закуски, итн; овие моден дизајн лажици се погодни за дома, кафуле и чај продавница употреба. ●УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА доколку не сте задоволни, слободно контактирајте не за замена или целосно враќање на средствата во рок од 30 дена. Спецификации : - Големина : лажицата за гитара е со димензии 4, 7х1, 26ин (Lx W). - Боја : Сребрена. Карактеристики : * кафе за гитара лажичките се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, избледени и издржливи. * Погоден за мешани пијалоци како кафе, милкшејк, корен пиво фестон, желеа, мешање кафе, сладолед, чај, мали закуски итн; овие лажици за моден дизајн се погодни за употреба во домот, кафулето и чајџилницата. Количина : 6 пакет нерѓосувачки челик гитара лажица. Забелешка : доколку имате какви било проблеми по купувањето, можете слободно да не контактирате. Имаме најдобар сервисен тим за решавање на сите прашања и проблеми на клиентите.

Карактеристики

Производи во категоријата