.

.

LLBA Промаде Фанови &засилувач; Трепките Лепак | Рачно Изработени Волумен Трепките | Црна Лепило | Сушење време 0.5 - 1.5 сек | Долготрајни | Лесна Апликација

LLBA Промаде Фанови &засилувач; Трепките Лепак | Рачно Изработени Волумен Трепките | Црна Лепило | Сушење време 0.5 - 1.5 сек

DEN 2.00

Износ
Залиха

● ЗОШТО LLBA ПРОМАДИ? Ллбапрофесионалните шетачки обожаватели се 100% рачно изработени од најквалитетен ПБТ материјал. Изработени од најмек и најтемен материјал и со мала основа, нашите ШЕТАЛИШТА се докажан производ и се користат од искусни техничари за трепки ширум светот. Ние се стремиме кон највисоки стандарди за контрола на квалитетот : од извори на суровина, до производство, до оценување на последниот елен. ● ЕФЕКТИВНОСТ на ТРОШОЦИТЕ - нашите лабави вентилатори доаѓаат во пакети од 480-530 вентилатори/ кутија, 4 пати поголема од количината на други волуменски фиоки за трепки. Ллбапрофесионалните лажни трепки се проверуваат 100% рачно пред да се пуштат на пазарот со нула скршени трепки. LLBA е најбуџетното решение, само 2-3 центи по вентилатор. ● ТЕСТИРАН ОД САЛОН низ Цела Канада и САД-llba лепилото за продолжување на трепките е направено од најдобрите состојки. Ллба Магнетниот Лепак е без латекс и формалдехид, лепак отпорен на масло, Низок фумаж, помалку алергичен. Овој Магнетски лепак е дизајниран ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА од сертифицирани техничари за продолжување на трепките. ОВА НЕ Е ЗА ИНДИВИДУАЛНО - ДОМАШНА употреба. ● 0,5-1,5 СЕКУНДИ БРЗО ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ-Екстремно кратко време на сушење, заштедува огромно време за вас и обезбедува поефикасна услуга за вашите клиенти. Овој чист лепак за продолжување на трепките е за различен стил на екстензии на трепките, за кафеави или обоени трепки. € 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО -100% задоволство или враќање на парите и чувајте го производот БЕСПЛАТЕН! Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со нашиот серум, ако добиете оштетен пакет или имате било каков друг проблем со овој производ, слободно контактирајте не директно, и ние ќе се потрудиме да ви го подобриме. ● ЗОШТО LLBA ПРОМАДИ? Ллбапрофесионалните шетачки обожаватели се 100% рачно изработени од најквалитетен ПБТ материјал. Изработени од најмек и најтемен материјал и со мала основа, нашите ШЕТАЛИШТА се докажан производ и се користат од искусни техничари за трепки ширум светот. Ние се стремиме кон највисоки стандарди за контрола на квалитетот : од извори на суровина, до производство, до проценка на последната фаза на производите. Поради ова, Нашите Шеталишта се далеку подобри од другите машински изработени премади.

Карактеристики

Производи во категоријата