.

.

120/240/360 парчиња само-лепени невидливи ленти за очни капаци водоотпорна чипка двојно налепница ленти за кревање козметички алатки, 240 парчиња 2pack

120/240/360 парчиња само-лепени невидливи ленти за очни капаци водоотпорна чипка двојно налепница ленти за кревање козметички

DEN 0.33

Износ
Залиха

Лесно на шминка : лентата за очни капаци е многу рамна и тенка. Лесно е да се облече шминка по употребата на налепницата со двојни очни капаци и брзо создава убави двојни очни капаци. Долготрајни : Нашите налепници со двојни очни капаци имаат добро само-лепење, дишење, не е лесно да се лизгаат и можат да останат цел ден. Материјал : Налепницата на очните капаци е изработена од висококвалитетно синтетичко влакно, кое е природно невидливо. Тој одговара на повеќето тонови на кожата, така што се чувствува многу природно да се користи. Одлично за секојдневна употреба : Различни големини на ленти за очни капаци носат двојни очни капаци со различни ширини, без разлика дали очните капаци се дебели, отечени или тенки, лентата за кревање на двојни очни капаци можат да ви помогнат да создадете длабоки и природни двојни очни капаци. Совршен ефект : Оваа лента со двојни очни капаци е доволно погодна за дневна употреба за да ги направите очите да изгледаат поголеми, помлади. Лесно на шминка : лентата за очни капаци е многу рамна и тенка. Лесно е да се облече шминка по употребата на налепницата со двојни очни капаци и брзо создава убави двојни очни капаци. Долготрајни : Нашите налепници со двојни очни капаци имаат добро само-лепење, дишење, не е лесно да се лизгаат и можат да останат цел ден. Материјал : Налепницата на очните капаци е изработена од висококвалитетно синтетичко влакно, кое е природно невидливо. Тој одговара на повеќето тонови на кожата, така што се чувствува многу природно да се користи. Одлично за секојдневна употреба : Различни големини на ленти за очни капаци носат двојни очни капаци со различни ширини, без разлика дали очните капаци се дебели, отечени или тенки, лентата за кревање на двојни очни капаци можат да ви помогнат да создадете длабоки и природни двојни очни капаци. Совршен ефект : Оваа лента со двојни очни капаци е доволно погодна за дневна употреба за да ги направите очите да изгледаат поголеми, помлади. Тип : Очен капак Плетен број на парчиња : Комбинирајте : Тип на митим : Алатки за очен капак Материјал : Лепило за лепило за лепило за употреба : 10.6x5.5cmquantity : 20 пара/лист Како да се користи : 1. Нежно искинете ја налепницата за двојни очни капаци со клип; 2. Прилагодете ја насоката соодветно според формата и шминката на окото. Како да ја отстраните лентата за очен капак 1. Натопете го отстранувачот на шминка на памучна подлога и покријте ги очите за 30 до 60 секунди; 2. Нежно масирајте го очниот капак и извадете го.

Карактеристики

Производи во категоријата