.

.

Toheto A2 уметник трага по светло подлога со 2 клипови, 12v2a адаптер за напојување на затемнеста осветленост Голема уметност светлосна кутија копирање табла за дијамант?

Toheto A2 уметник трага по светло подлога со 2 клипови, 12v2a адаптер за напојување на затемнеста осветленост Голема уметност

DEN 1327.84

Износ
Залиха

Димензија : 23,7 x 15. Исто така, бидете добар избор за подароци за деца, пријатели и семејство во Денот на вineубените, Велигден, Денот на мајката, Божиќ и така натаму. Тоа е постепено затемнето ефект. LED-светлосната табела обезбедува супер светла LED светилки без треперење траат до 50. Пакетот вклучува : . 【Супер светли и без точки, без сенка】 Светло за сликање на дијаманти А2 Вградени двојни светлосни шипки, номинална моќност 15 W, осветленост до 7500 луксуз, лесно може да напише преку 900g дебелина на хартија. Поради изборот на напредни материјали за светло, производот е осветлен без точки и сенки, така што е погоден за скоро сите сцени за осветлување. Lightbox лесно се контролира од 0% до 100% , така што ќе можете да го имате каков било степен на осветленост што ви се допаѓа. Таблата за копирање има функција за паметна меморија, можете да ја поставите на вашата претпочитање на осветленост, следниот пат кога ќе го вклучите панелот и автоматски ќе ја запомни последната прилагодена осветленост. 【Дизајн заштитени со очите】 рамномерно осветлување подлогата обезбедува удобна и светла бела светлина со температура на бојата од 12000k. 1 x Toheto A2 светло табела.

Карактеристики

1. Material:
Acrylic, Plastic 2. Light Source

Производи во категоријата