.

.

Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Traxxas Slash VXL SC Truck запечатен комплет за лежишта

Лежиштата на Fasteddy компатибилни со Traxxas Slash VXL SC Truck запечатен комплет за лежишта

DEN 2.67

Износ
Залиха

✅ Придружете се на илјадници возачи на експертски тркачи и башири кои веруваат во лежиштата на „Бејдиди“ повеќе од 15 години. Инженерски од нашиот тим за трки за про -Р/Ц, вие не само што добивате највисоки квалитетни лежишта за најниска цена, туку и врвен бренд во индустријата. ✅ Комплетите за лежишта на Fasteddy ги вклучуваат сите лежишта за надградба на вашиот R/C до врвни перформанси. Искусете побрзо подолго и неспокојно траење со врвни перформанси. ✅ Доверливи висококвалитетни хром челик 52100 (GCR15) прецизни трки и топки се користат за конструкцијата за да се обезбеди долговечност и највисок можен квалитет на располагање. ✅ Нашата комерцијална формула за синтетичко подмачкување со ниска топлина со ниска топлина што ќе трае животот на лежиштето што ќе ви овозможи да достигнете најголема брзина за подолг временски период. ✅ Ниско влечење Минимални гумени заптивки на контакт ќе го задржат загадувањето и ќе го продолжат животот на вашите лежишта. Комплет за запечатено лежиште компатибилен со Traxxas, SCL (2 WD) SC (15) 5x11x4 (4) 5x8x2.5 Вие ги купувате лежиштата наведени погоре. Во многу случаи, големината на лежиштето може да се промени во зависност од вашиот посебен модел и датумот кога е произведен како и различни UPS -от на хоп што може да ги инсталирате. Ве молиме двојно проверете го R/C пред да нарачате за да бидете сигурни дека ги добивате сите соодветни лежишта. Ние се обидуваме да ги задржиме комплетите ажурирани колку што можеме. Ако најдете варијација или грешка во нашите комплети, ве молиме контактирајте не за да можеме да го разгледаме. Забелешка : Фотографиите се наменети само за идентификација се само за идентификација на заптивка / штит / лежиште и не се фотографија од точната лежиште што се нарачува. Ве молиме, повикајте ја големината.

Карактеристики

Производи во категоријата