.

.

Випмотоз Целосна LED Регистарска Табличка За 2005-2006 Компатибилен Со Nissan Граница Пикап Камион, 6000k Дијамант Бела, 2-Парчиња возачот &засилувач; Патнички Страна Сет Таг С

Випмотоз Целосна LED Регистарска Табличка За 2005-2006 Компатибилен Со Nissan Граница Пикап Камион, 6000k Дијамант Бела, 2-Парчиња

DEN 1.67

Износ
Залиха

[7 X Посветла ОД ОЕМ Светилки] - Вграден ВО Висока МОЌНОСТ SMD LED Чипови Да Се Зголеми Задниот Крај Осветлување. [Целосно Приклучок И Игра] - Едноставно Отстранете Ги Оригиналните Светилки Т10 И Поврзете Го Приклучокот. Готово. [Замена со директно Вклопување] - Идентично Со Спецификацијата ОЕМ . Нема Потреба Од Модификација или Кастрирање. [САЕ Одобрени & ТОЧКА Сертифициран] - Ова Собрание е 100% Улица Правни. Ги Исполнува Сите Регулаторни Барања во САД и Канада. [Купување Со Доверба] - 90 Дена Гаранција За Покривање На Какви било Дефекти И Оштетувања За време на Транзитот за Да Се Обезбеди 100% Задоволство. Внатрешна Американска Технолошка Поддршка Секогаш Подготвена За Решавање Проблеми и Помош За Каква било Загриженост. Дизајниран да одговара на 2005 2006 Компатибилен со Функцијата Nissan Frontierproducteinfinity Black editioncrystal Clear Lens Усогласен со Мат Црно Куќиште.Навистина Светла Серијаспецијално Дизајниран за Ентузијастите кои сакаат апсолутно најсветли светла на нивното возило.Премиум ЛЕД Технологија Напредни Led Диоди Дизајнирани да Го Освежат Изгледот на Вашето Возило со Визуелно Впечатливо Присуство.100% Уличен Правен, Sae Dot Одобрен Од Одделот за Транспорт и Друштво На Автомобилски Инженери Сертифицирани Производи. Нашите Производи Ги Исполнуваат Сите Регулаторни Стандарди во САД и Канада.Приклучете И Играјте. Нема Пренасочување.Само Отстранете Го Оригиналното Домување и Заменете го Со Новото Домување. Истата Врска. Едноставно, Брзо, Лесно.Трослојна Заштитататрајслојна Обвивка Која Се Бори Против остатоците И времето Со Кое Се Соочува Вашето Возило Секој Ден.Доживотна Гаранција За Замена Само Во Случај Нешто Да Се Случи По Патот, Ве Покриваме.

Карактеристики

Производи во категоријата