.

.

Преносни слушалки за полнење на FM Bluetooth Earmuffs, Radio за транзистор со најдобар прием, Вграден микрофон за безжични радио слушалки, поддршка TF картичка. Радио Вокман за к

Преносни слушалки за полнење на FM Bluetooth Earmuffs, Radio за транзистор со најдобар прием, Вграден микрофон за безжични радио

DEN 3.00

Износ
Залиха

Можете исто така да вметнете TF картичка за да уживате во музика што сте ја собрале. За Wired, тоа доаѓа со Aux можности, совршено за користење на вашиот компјутер, мобилен телефон или MP3.0 обезбедува ултра брза и стабилна врска до 33 стапки (10 метри). Големите уши можат да блокираат надвор од звуците, добро за работа во дворот, косење или во околна околина. Карактеристиката на меморијата исто така може да се користи за зачувување на канал за итни случаи. Збогум на скапите батерии АА или ААА засекогаш, тоа е поекономично во секојдневната употреба.0 е лесно да ги поврзете вашите BT уреди и булитот во MIC е достапен за повици без раце. Можете исто така да ги префрлите слушалките во режим на жичен во секое време и да уживате во непречена музика (вклучен 3,5 мм аудио кабел). Контролите се лесни и интуитивни, пријателски расположени за стари тајмери ​​или деца. 【Полнење на литиум батерија】 управува со вградена литиумска батерија што може да се надополнува (600m Ah), која трае до 24 часа за едно полнење. дома или правење активности надвор. Тоа е идеално подароци за оној на кој ви е гајле. Прилагодливата лента за глава е во согласност со формата на главата за непречено вклопување, меки перничиња со уво, обезбедуваат долготрајна удобност. Карактеристиката на меморијата исто така може да се користи за зачувување на канал за итни случаи. 【Најдобар прием личен FM радио】 A6 слушалки со радио Bulilt In има кристално чист прием кој ви овозможува да уживате во FM музика, вести, утрински разговори, спортски игри, NPR итн. Тоа е идеално подароци за оној на кој ви е гајле.FM радио (без AM) / Претходна омилена станица. Тоа е совршен избор за повик без раце, состаноци, учење преку Интернет и разговор со видео. Мека мемориска пена и прилагодлива лента за глава можат совршено да ви одговараат на главите, ќе се чувствувате пријатно дури и долго време. Приклучок за картички TF. 【Компактна /висока удобност /лесна за употреба】 преклопување и мала тежина го олеснуваат носењето. Слушалките за Bluetooth umutoo A6 се лесни за преклопени и зафаќаат помал простор, погодно за складирање во торби или куфери и пријателски расположени за носење за патувања, кучиња за прошетки, правење активности на отворено или домашни работи. Големите уши можат да блокираат надвор од звуците, добро за работа во дворот, косење или во околна околина. Со подобар прием, јасен сигнал, широк опсег на фреквенција на FM, удобен дизајн на уво и нови дополнителни функции, новата радио-слушалка на моделот A6 ќе ви донесе прекрасно и релаксирано искуство за да уживате во вашата омилена музика или FM програма!. Функциите вклучуваат : . Можете исто така да вметнете TF картичка за да уживате во музика што сте ја собрале. 【Најдобар прием личен FM радио】 A6 слушалки со радио Bulilt In има кристално чист прием кој ви овозможува да уживате во FM музика, вести, утрински разговори, спортски игри, NPR итн. Погоден е за сите возрасти и исто така може да биде подарок за заштита на ушите за пејзажи, работник во дворот за косење или оној што ви е гајле. Слушалките ќе бидат целосно наполнети за околу 2,5 часа. За Wired, тоа доаѓа со Aux можности, совршено за користење на вашиот компјутер, мобилен телефон или MP3.

Карактеристики

Производи во категоријата