.

.

4 Пакет Ткаени Жица Мрежа, Вентилација Мрежа Од Нерѓосувачки Челик Жица Мрежа Екран, 11.8 Х 8.2 (300 х 210мм), 1мм Дупка 20 Мрежа

4 Пакет Ткаени Жица Мрежа, Вентилација Мрежа Од Нерѓосувачки Челик Жица Мрежа Екран, 11.8 Х 8.2 (300 х 210мм), 1мм Дупка 20

DEN 1.00

Износ
Залиха

€Големина●добивате 4 Pack 11.8"X 8.2" (300 x 210mm) нерѓосувачки челик жица мрежа екран. Мрежа : 20 решетка; Отвор : 1мм; Дијаметар На Жица : 0,4 мм. ● Материјал Од нерѓосувачки Челик} металниот лим е изработен од нерѓосувачки челик 304, цврст и издржлив, отпорен на корозија, долг работен век. (Забелешка : Ткаената жичана мрежа има остри рабови, ве молиме бидете внимателни кога ја користите !!!). ®Широка Употреба : екранот Од жица Од нерѓосувачки челик се користи за домашни или индустриски средини, Идеален За прозорци, вентилациони мрежи, безбедносна мрежа, мрежа на екранот на огништето, мрежа на екранот на вратата, мрежа од кабинети, мрежа за штитник за олуци итн. ●Лесен за употреба ● само треба да користите калај ножици, можете да го исечете листот на екранот во саканата форма. Бидете внимателни бидејќи има остри рабови. ●Услуга по продажбата За Мрежа На Екранот На Прозорецот ● ние обезбедуваме услуга по продажбата за Мрежа За Вентилација На Воздухот, ако се сомневате во квалитетот или големината, можете да прашате во секое време, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетна постпродажба. 4ПАКУВАЈТЕ 20 решетки 304 Нерѓосувачки Челик, Никогаш Отпорен На ' Рѓа И Топлина - 11, 8х8, 2инчи - 1мм Дијаметар на Дупка - жица 0,4 мм. Ги Држи Глодарите Надвор-Лесни за Сечење.

Карактеристики

Производи во категоријата