.

.

Лопатка од кожа од ланван змија, камшици, скокови, топчести замолки, лисици на рацете итн

Лопатка од кожа од ланван змија, камшици, скокови, топчести замолки, лисици на рацете итн

DEN 113.60

Износ
Залиха

Тепањето на црвената змија кожа ја покажува својата елеганција и елеганција. Black Snakeskin Beat ја одразува едноставноста и разноврсноста. Црвена змија шема на кожа со Xoxoxo отпечатена на предната страна. Задниот дел е црно обично жито. Од една страна, може да се користи како камшик во обука за коњи. Од друга страна, може да се користи како играчка за сексуалниот живот на паровите, нежно да се залепуваат меѓусебните задникот, да испуштаат нежен звук и да ја стимулираат нивната сексуална желба. Соодветна вкупна должина. Удобно растојание од рак. Стандардна распространета површина. Густи жици. Удобна полирана текстура на кожата на змија. Совршена површина на стрес. Виси јаже за удобно складирање. Спречи паѓање. Погодно за носење. Удобна синтетичка кожа. Текстура пријателска со кожата. Убав изглед. Романтична атмосфера. ? Материјал : камшикот за земјоделски култури е изработен од висококвалитетна еколошка и нетоксична кожна кожа. ? Совршена големина : Црвената лопатка е 12,8*2,5 инчи, оваа лопатка за камшик од култура е лесна за држење и манипулирање. Може да ги користат мажите и жените за време на натпреварите. ? Лесни и удобни : мазни површини и рабови, ви дава удобно искуство кога играте. Летер е лесен и силен, за да можете лесно да го користите, и нема да биде оштетен од повторната употреба. Тоа е лесен и удобно. Апликација : Погодно е за ноќен клуб, тематска забава, космеј или изненадување за спиење. Тоа е исто така погодно за играње улоги и забави. Слупките се совршени алатки за флертување за игра за мажи и жени за возрасни. Гаранција за задоволство : Вашето задоволство е нашиот врвен приоритет. Нашата култура за возење е спакувана за лесен превоз. Ако не сте задоволни од набавката. Не се двоумете се да не контактирате за замена или поврат. Ние ќе ги вратиме парите или ќе ви испратиме нова култура. ? Материјал : камшикот за земјоделски култури е изработен од висококвалитетна еколошка и нетоксична кожна кожа. ? Совршена големина : Црвената лопатка е 12,8*2,5 инчи, оваа лопатка за камшик од култура е лесна за држење и манипулирање. Може да ги користат мажите и жените за време на натпреварите. ? Лесни и удобни : мазни површини и рабови, ви дава удобно искуство кога играте. Летер е лесен и силен, за да можете лесно да го користите, и нема да биде оштетен од повторната употреба. Тоа е лесен и удобно. Апликација : Погодно е за ноќен клуб, тематска забава, космеј или изненадување за спиење. Тоа е исто така погодно за играње улоги и забави. Слупките се совршени алатки за флертување за игра за мажи и жени за возрасни. Гаранција за задоволство : Вашето задоволство е нашиот врвен приоритет. Нашата култура за возење е спакувана за лесен превоз. Ако не сте задоволни од набавката. Не се двоумете се да не контактирате за замена или поврат. Ние ќе ги вратиме парите или ќе ви испратиме нова култура. Сакате чувството да бидете врзани? Како чувството на зголемена сексуална желба предизвикана од слабо чувство на пецкање? Уживајте во разиграното искуство на играње улоги во животот на двојката?. Ајде! Нашата секси лопатка е сигурна дека ќе ви даде поинаков вид сензација на срце!.

Карактеристики

Производи во категоријата