.

.

Модерни Кристални Тавански Лесни Кристални Лустери Рамна Монтажа На Тавански Светилки ПРЕДВОДЕН Лустер ЗА Трпезарија Спални Соби Дневна Соба Плакарот Влезот Ход?

Модерни Кристални Тавански Лесни Кристални Лустери Рамна Монтажа На Тавански Светилки ПРЕДВОДЕН Лустер ЗА Трпезарија Спални

DEN 2.67

Износ
Залиха

▹Возбудете го вашиот простор со елегантен додаток со нашиот глам кристален лустер. Украсен со трислоен круг од рафинирани кристали што ќе искра во вашиот влез или фоаје за да ги импресионира вашите гости, овој лустер за монтирање на рамна боја е изработен од квалитетни кристали К9 и цврст челик за дамки. ▹Таванските светла за монтирање на кристално испирање обезбедуваат одличен излез на светлина благодарение на интегрираниот ИЗВОР на СВЕТЛИНА. Верзијата со затемнување значи дека можете да ја префрлите светлата боја од топло бело-ладно бело-неутрално бело(2500 K~6500 K) и слободно да ја прилагодите осветленоста со користење на далечинскиот управувач, овозможувајќи ви да одлучите за совршен амбиент за просторот за живеење. Завршува со максимален дијаметар од 19,7", висина 6,7", ова кристално таванско светло е совршена големина за дневна соба, спална соба, влез, соба за наметка, трпезарија, плакар или ходник. Можете дури и да додадете некоја елеганција во вашата кујна со инсталирање во множители над кујнскиот остров. ▹Достапни во низа форми и режими на светлина за да одговараат на различни ентериери, од модерни кујни до спални соби во едноставен стил и многу повеќе. Овие тавански светла се совршен подарок за затоплување на куќата!. ▹Пакет вклучува 1x led лустерот со кристал, монтажа додатоци и инструкции се вклучени за брза и лесна инсталација. Доколку има некаков проблем со квалитетот или не сте задоволни со купувањето, слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата