.

.

А4 Не-лизгање ПВЦ за само-лекување МАТ за сечење печатена решетка со двојно издржливо сечење алатки за сечење душеци за хартија, табла КТ, ПВЦ табла, картичка, платно

А4 Не-лизгање ПВЦ за само-лекување МАТ за сечење печатена решетка со двојно издржливо сечење алатки за сечење душеци за хартија,

DEN 3.00

Износ
Залиха

H-E (high-end) е сигурен и долг живот; Дебелина направена од фабрика : 0,3 см. Ознаките за водичи можат да помогнат точно да се измерат различни видови хартија и картичка и да се минимизираат грешките во сечење. Апликации : Широко се користи заедно со занаетчиски нож и владетел за заштита за сечење хартија, табла КТ, ПВЦ табла, платно, итн. H-E (високо-крај) е првично фабрички направен, сигурен и долг живот со гарантиран квалитет. Лесно и брзо за инсталирање и замена (со професионални работи). А4 Не-лизгачка печатена решетка со двојна еднострана ПВЦ само-лекување Мат (C Ниво 3-слој) Опис : Големина : 30 x 22см Дебелина : 0,3 см Материјал : ПВЦ боја : двојно зелена 3 слоеви, тоа е издржливо. Доаѓа со мрежни мрежи за точно сечење. Површината што не се лизга за сечење хартија, картичка и други материјали. Само-лекувањето за сечење и сечење трага може да заздрави автоматско, не оставајќи никаква трага. Испратените различни упатства од двојни страни обезбедуваат точно, измерено сечење. Ознаките за водичи можат да помогнат точно да се измерат различни видови хартија и картичка и да се минимизираат грешките во сечење. Топли совети : 1. Мат за сечење треба да се чува на ладно и суво место, во меѓувреме, држете се подалеку од директна сончева светлина. 2. Чувајте ја душекот за сечење рамна или виси и избегнувајте да се завиткате. 3. Ве молиме, чистење на душекот за сечење со топла вода и благ чистач. 4. Не користете ја прекумерната употреба на душекот за сечење во истата област за да избегнете дека ќе биде над оштетено. Апликации : Широко се користи заедно со занаетчиски нож и владетел за заштита за сечење хартија, табла КТ, ПВЦ табла, платно, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата