.

.

ПРИСТАНИШТЕ И КОМПАНИЈА Високи 50/50 Памук/Поли Маица со Џеб

ПРИСТАНИШТЕ И КОМПАНИЈА Високи 50/50 Памук/Поли Маица со Џеб

DEN 136.96

Износ
Залиха

Затворање на патент. Машинско Перење. 5.5-унца, 50/50 памук/поли. Направено со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња. Левиот џеб на градите. Безбедноста Зелената И Безбедносната Портокалова Боја се во согласност СО анси/ИСЕА 107 високи стандарди за видливост за бојата на позадината. Поради природата на 50/50 памучни/полиестерски неонски ткаенини, мора да се внимава посебно во текот на процесот на печатење. НОВА Порта И Компанија® 50/50 Памучна/Поли Маица со Џеб сигурен избор за удобност, мекост и издржливост. Овој задолжителен стил е намален и отпорен на брчки за добар изглед кој трае. 5,5-унца, 50/50 памук/поли лента за рамо до рамо Покриени Ракави Со Двојна игла На Вратот и Полите Големини За Возрасни : S4 XL.

Карактеристики

Производи во категоријата