.

.

Нинтендо Девојка Повеќе Забава Маица

Нинтендо Девојка Повеќе Забава Маица

DEN 271.68

Износ
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер. Произведено во САД и Увезено. Нема затворање затворање. Машинско Перење. Официјално Лиценцирана Облека Нинтендо. Предметот работи мал, нарачајте една големина нагоре. Придружете се на сите ваши омилени пријатели од супер марио брос игри со нинтендо најдобрите пријатели имаат повеќе забава виолетова маица. Птиците, принцезата праска, луиџи, Јоши, Марио и жабата скокаат од радост до БФФ се забавуваат повеќе. Печатени со слатки букви со точки отпечатени на оваа забавна виолетова маичка. 60 проценти памук, 40 проценти полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата