.

.

Колумбија женска топлина 360 1/2 поштенска кошула

Колумбија женска топлина 360 1/2 поштенска кошула

DEN 1280.00

Износ
Залиха

92% полиестер/8% спандекс. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Омни-топли термички рефлектирачки. Управување со влага од омни-Вик. Рефлексивни детали. Термички рефлективен слој се отпечати директно на задниот дел од ткаенината за да ја одрази и задржи сопствената топлина на телото. Резултатот? Останувате 20% потопло. Рок го повлече сам или поставете го под вашата омилена обвивка за совршен среден слој што го регулира топлината. Четирисочна градежна конструкција на удобност се движи со вас, додека напредната технологија за испарување гарантира дека потта е размахвана веднаш од вашата кожа за да ве одржи суви и удобни. Безбедносен џеб со затворен патент, складира енергетски бар, готовина, клучеви и други најважни работи.

Карактеристики

Производи во категоријата