.

.

Наковална 990Б-Младинска Лесна Модна Маица

Наковална 990Б-Младинска Лесна Модна Маица

DEN 97.28

Износ
Залиха

100% Чешлан Памук. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 4.5 мл., претходно намален 100% чешлан памук, 30 синглови. Хедер Греј е 90/10 памук/полиестер, хедер боите се 40/60 памук/полиестер. Хедер Графитот е 50/50 памук/полиестер. Рамо до рамо снимање. Двојно игла шиење во текот на. 990б Наковална Младинска Модна Маичка омилена во гардеробата на секое дете, оваа супер удобна маичка има чувство на памук што се врти со прстен што ќе го сакаат. Координатна : Возрасни 980, Дами 880 предизбран 100% чешлани прстен-откачи памук 4.5-мл. рамо до рамо лепење тубуларна конструкција јака со шевови со двојна игла ракави И Етикета На Долниот раб Дознајте повеќе За наковалните младински производи на Track My T.com Големини : XS-XL.

Карактеристики

Производи во категоријата