.

.

Jackек ВолфСкин Унисекс-Јаут Океан бран Т деца

Jackек ВолфСкин Унисекс-Јаут Океан бран Т деца

DEN 1.33

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Направено во Турција. Тип на производ : Производ за рекреација на отворено. Димензии на пакетот : 4,495 cm x 22.504 cm x 23.901 cm. Тежина на пакет : 0,059 кг. Чувајте ги океаните сини! Океанскиот бран Т е голем хит со децата оваа сезона. Маицата е изработена од органски памук и рециклиран полиестер и има мека текстура од кожа до кожа. Рециклираната полиестерска ткаенина е изработена од пластичен отпад од океанот и шишиња со миленичиња пост-потрошувачи. Слоганот го кажува сето тоа. Jackек Волфскин го разви овој спектар на производи за сите млади истражувачи на отворено. Соодветното, леснотијата на користење и дизајнот се насочени целосно на потребите на децата и младите (големини 9 месеци - големина 20). Компанијата на отворено ја користи истата технологија овде како и за моделите за возрасни. Детската облека треба да вклучува : .

Карактеристики

Производи во категоријата