.

.

Капути за Дожд За Возрасни, 3 Пакети Пончо За Дожд Со Еластични Ракави, Пренослив Капут За Дожд За Повеќекратна Употреба, Пончо За Мантил Со Качулка

Капути за Дожд За Возрасни, 3 Пакети Пончо За Дожд Со Еластични Ракави, Пренослив Капут За Дожд За Повеќекратна Употреба, Пончо

DEN 0.67

Износ
Залиха

●Издржлив И Еднократно Употреблив ● Изработен од квалитетен материјал, издржлив и дише, удобно носење, отпорен на кинење и брзо сушење и може да се користи многу пати. ●Практичен Дизајн●еластичната манжетна и хауба можат добро да ја заштитат главата и вратот, да спречат водата да тече назад од зглобот и да ја одржуваат облеката сува. Дизајнот на копчето за прицврстување ве прави лесно и брзо да го ставите и полетувате. ●Пренослив●пончо за дожд за возрасни е исклучително лесен и мал по големина, што лесно може да се стави во торбата, ранецот и актовката за следна употреба. Не зазема простор и е многу погодно за складирање. ●Една Големина Одговара На Повеќето Градите : 53,5 инчи/136 см, должина на ракавот : 22 инчи/56 см, вкупна должина : 45,3 инчи/115 см, соодветна големина што може да одговара за мажи, жени, момчиња и девојчиња. ●Широко Користена Јакна За мантили за повеќекратна употреба е задолжителна за активности на отворено и патувања. совршен за патување, тематски паркови, музички фестивал, кампување, спортски настани, риболов и други активности на отворено. Чувајте го во вашата торба за итни случаи. ●Издржлив И Еднократно Употреблив ● Изработен од квалитетен материјал, издржлив и дише, удобно носење, отпорен на кинење и брзо сушење и може да се користи многу пати. ●Практичен Дизајн●еластичната манжетна и хауба можат добро да ја заштитат главата и вратот, да спречат водата да тече назад од зглобот и да ја одржуваат облеката сува. Дизајнот на копчето за прицврстување ве прави лесно и брзо да го ставите и полетувате. ●Пренослив●пончо за дожд за возрасни е исклучително лесен и мал по големина, што лесно може да се стави во торбата, ранецот и актовката за следна употреба. Не зазема простор и е многу погодно за складирање. ●Една Големина Одговара На Повеќето Градите : 53,5 инчи/136 см, должина на ракавот : 22 инчи/56 см, вкупна должина : 45,3 инчи/115 см, соодветна големина што може да одговара за мажи, жени, момчиња и девојчиња. ●Широко Користена Јакна За мантили за повеќекратна употреба е задолжителна за активности на отворено и патувања. совршен за патување, тематски паркови, музички фестивал, кампување, спортски настани, риболов и други активности на отворено. Чувајте го во вашата торба за итни случаи. Кога одеднаш врне силен дожд и немате чадор, пончовите за дожд можат да ви помогнат. Покријте со доверба под мантилите за дожд, може да ве одржува суви и да ги ослободи рацете за носење торби или држење на телефонот. Внимателно избран сигурен материјал, тој е исклучително водоотпорен и брзо ќе се исуши кога ќе се стави на проветрено место. Спецификации : Боја : Како Големина на слики : Како што покажуваат сликите Пакетот вклучува : 3 парчиња мантили За дожд Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка во големината. Ве молиме потврдете ја големината пред купувањето. Поради разликата помеѓу различните дисплеи, бојата можеби излегува од мала разлика.

Карактеристики

Производи во категоријата