.

.

Кралската Свила Луксузни Рака Валани Бела Свила Џеб Плоштад Шамиче 17 Плоштад од 1978- Свила

Кралската Свила Луксузни Рака Валани Бела Свила Џеб Плоштад Шамиче 17 Плоштад од 1978- Свила

DEN 240.00

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Изработен од прозрачен, луксузен Бел Свилен Диагон од 12 мм кој свети со тивок, елегантен сјај. Миење Раце Само. Безвременска машка класика, традиционално стилизирана и изработена и скроена со фина рачна валана полите. 100% Свила Од Кралска Свила. Свилениот Диагон е лесен, мазен, мек, еластичен со убава завеса. Увезени. Голем плоштад од 17 инчи ќе ви овозможи да создадете прекрасни издувања, пуфки, облаци, ливчиња, набори и пресврти. Свилениот Твил може да се пере рачно и лесен за нега. Со соодветна грижа, ќе трае цел живот. Увезени. Достапен луксуз Од Кралската Свила. Вистинска свила од 1978 година. Традиционално изработен и скроен со фино рачно валани полите, овој класичен, елегантен, вешт сјај-бел свилен Џебен квадрат од Кралска Свила ќе го нагласи вашиот зинг, талент, цртичка и панахија. Или едноставно користете го за да ја одразите вашата тивка, софистицирана елеганција. Тоа е разноврсноста на ова големо свилено марамче со целосна големина што е целосен квадрат од 17 инчи или околу 43 см х 43 см. Ова не е минималната големина од 10 или 12 инчи што обично ја продаваат други производители. Поголемата големина е многу полесна за стилизирање и ќе ви овозможи да создадете убави, софистицирани издувања, пуфки, облаци, ливчиња, набори и пресврти. Она што треба да го знаете е дека речиси и да нема погрешен начин да го истакнете или стилизирате вашиот свилен плоштад. Не постои погрешен или правилен начин да го обликувате. Бидете креативни и бидете инвентивни. Покажете барем еден до три инчи свила во зависност од вашето расположение и удобност. Можете да го користите овој свилен плоштад со или без вратоврска или машна. Ќе бидете пријатно задоволни. Кралскиот бренд На Свила му обезбеди на светот достапен свилен луксуз од 1978 година. Вашето апсолутно задоволство е обезбедено и загарантирано. 100% Свила. Увезени. Рачно перење.

Карактеристики

Производи во категоријата