.

.

Пролет Трчач На Маса Едноставна Зелена Трева Лисја Сезонска Кујна Трпезарија Тркачи Декорација За Куќа На Фарма Внатрешен Надворешен Собир Декор 13х72 Инчи

Пролет Трчач На Маса Едноставна Зелена Трева Лисја Сезонска Кујна Трпезарија Тркачи Декорација За Куќа На Фарма Внатрешен Надворешен

DEN 1.00

Износ
Залиха

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, без смалување, без избледување, цврсто шиење, меко и издржливо, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури. од топли тави, гребнатини и истури. Табела Тркач Шаблони Големина : 13 х 72 инчи. Соодветно за маса што може да собере 4-6 луѓе, подобро да одговара на вашата маса и да ви даде прекрасно искуство за јадење. Ако сакате да имате совршена забава или состанок за вљубените, нашиот тркач на маса е задолжителен избор. Лесна Нега И Одржување : машинско перење топло со слични бои, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло железо доколку е потребно. Лесна Нега И Одржување : машинско перење топло со слични бои, не избелувајте, исушете го сувото ниско и топло железо доколку е потребно. Гаранција за задоволство : имаме тим за поддршка 24/7, ако не сте 100% задоволни, ќе ви обезбедиме поврат или бесплатна замена-за да можете да нарачате сега со доверба и да уживате во навистина одличен производ. со доверба и уживајте во навистина одличен производ.

Карактеристики

Производи во категоријата