.

.

Брикел Машко Инстант Олеснување После Бричење За Мажи, Природно И Органско Смирување После Бричење Мелем За Да Се Спречи Изгореници Од Брич, 4 Унца, Без Мирис

Брикел Машко Инстант Олеснување После Бричење За Мажи, Природно И Органско Смирување После Бричење Мелем За Да Се Спречи Изгореници

DEN 0.67

Износ
Залиха

Што Прави : овој лесен, брзо апсорбирачки машки лосион за после бричење е преполн со природни состојки. Го смирува, хидрира и штити лицето и вратот. Нема да ги затне порите или да ја иритира кожата. Кој Е За : Мажи Од било која возраст Со било кој тип на кожа-особено чувствителна кожа склона кон пост бричење иритација и сувост. Клучни Состојки : Природно Здравје, Менс Журнал и други популарни машки списанија.

Карактеристики

Производи во категоријата