.

.

суштина | 3-Спакувајте Се Големи! Трепките Тројно Црна Маскара | вегетаријанска &засилувач; Суровост Слободен | Без Парабени, Нафта, &Засилувач; Алкохол

суштина | 3-Спакувајте Се Големи! Трепките Тројно Црна Маскара | вегетаријанска &засилувач; Суровост Слободен | Без Парабени,

DEN 2.00

Износ
Залиха

ПРАКТИЧНО 3-ПАКУВАЊЕ : Складирајте ја вашата омилена маскара со еден клик за да ги намалите пакувањата и да ги минимизирате ефектите од повеќе пратки врз животната средина. ЦРНО, ПОЦРНО, ТРОЈНО ЦРНО! : Популарните СЕ ГОЛЕМИ! семејството трепки има нов член. Јаглеродната црна текстура обезбедува екстремна дефиниција и максимален волумен со троен црн ефект!. ЧЕТКА СО ГОЛЕМИ ВЛАКНА : големата, иновативна четка со влакна достигнува до секоја трепка за да создаде врвен волумен и екстремно дебели трепки. ТВРДЕЊА : Вегански. Суровост слободен. Парабен слободен. Мирис слободен. Нафта Слободен. Алкохол слободен. Произведено Во Италија. Без СУРОВОСТ : козметиката за суштина Е сертифицирана И признаена ОД ПЕТА како бренд без суровост. Ние не тестираме ниту еден од нашите производи на животни.

Карактеристики

Производи во категоријата