.

.

Задници нагоре Мелем Маскара Отпорна На Пот Водоотпорни Издолжувачки Трепки Маскара Јасна Мека Маскара Четка За Трепки За Обликување На Трепките

Задници нагоре Мелем Маскара Отпорна На Пот Водоотпорни Издолжувачки Трепки Маскара Јасна Мека Маскара Четка За Трепки За Обликување

DEN 2.67

Износ
Залиха

Совршен За Почетници И Потреби За Шминка. Тоа Е Прекрасен Избор. Густа И Долга Маскара Со Глава На Четка, Не , Без Шминка, Без Иритација На Кожата, Лесна За Четкање Долги, Кадрави И Густи Трепки. Овој Комплет Маскара е Водоотпорен, Навистина Долготраен и Останува Прекрасно Долг и Густ, Дури И Преку Дожд, Солзи и Пот. Лесно За Отстранување Шминка Без Оштетување На Трепките. Оваа Маскара Е Совршена За Забава, Концерт, Фестивал, Костим Или Прослава.Вашите Трепки Ќе Светат На Светлина. И, Исто Така, Може Да Го Примени На Веѓите За Уште Поубаво. Може Да Се Користи Како Подарок За Добри Пријатели И Семејство. Тоа Ќе Биде Идеален За Девојки Или Дами За Секојдневна Употреба, Роденденска Забава, Козметичко Шоу, Танцова Забава И Свадбена Шминка И Многу Повеќе. Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Најдобро Решение Ако Не Се Во Квалитет. Ние Навистина Го Цениме Тоа Ако Ни Дадете Шанса Да Го Решиме Проблемот. Задници нагоре Мелем Маскара Отпорна На Пот Водоотпорни Издолжување На Трепките Маскара Јасна Мека Маскара Четка За Трепки За Обликување На Трепкитемаскара Водоотпорна Издолжување На Трепките Маскара Јасна Мека Маскара Четка За Трепки Материјал За Обликување : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 35гр големина на Пакетот : 13, 5х3х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата