.

.

Цртан филм Пеликанс мека маска за очи Ефективно засенчување маска за засенчување удобност слепило со еластична лента за прилагодување

Цртан филм Пеликанс мека маска за очи Ефективно засенчување маска за засенчување удобност слепило со еластична лента за прилагодување

DEN 1208.00

Износ
Залиха

Внатрешното полнење е мек ватиран памук, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Оваа маска за спиење на окото има удобна, флексибилна и безболна лента за глава што не се движи или паѓа додека спиете. Облечете ја лесната маска за спиење на очите и уживајте во вашиот „сладок дремка“ без разлика дали патувањето, дома, хотел, воз или каде било каде што некој му пречи светлина. Совршени додатоци за патувања за да ви помогнат да се чувствувате добро. Исто така, одличен подарок за семејството, пријателите, смената и ноќниот работник на кој им треба длабок, непрекинат сон и да се разбудат освежени. Оваа удобна маска за спиење може да создаде добра околина за спиење за вас, што може да ја блокира директната светлина од очите и да ги елиминира одвраќањето. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Внатрешното полнење е мек ватиран памук, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Оваа маска за спиење на окото има удобна, флексибилна и безболна лента за глава што не се движи или паѓа додека спиете. Облечете ја лесната маска за спиење на очите и уживајте во вашиот „сладок дремка“ без разлика дали патувањето, дома, хотел, воз или каде било каде што некој му пречи светлина. Совршени додатоци за патувања за да ви помогнат да се чувствувате добро. Исто така, одличен подарок за семејството, пријателите, смената и ноќниот работник на кој им треба длабок, непрекинат сон и да се разбудат освежени. Оваа удобна маска за спиење може да создаде добра околина за спиење за вас, што може да ја блокира директната светлина од очите и да ги елиминира одвраќањето. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Погоден за луѓе од која било возраст.

Карактеристики

Производи во категоријата