.

.

Освежувачки Капак За Очи Ладен Гел За Очи Ослободување Од Стрес За Повеќекратна Употреба Кадифен Грб Топла Облога Секојдневна Употреба

Освежувачки Капак За Очи Ладен Гел За Очи Ослободување Од Стрес За Повеќекратна Употреба Кадифен Грб Топла Облога Секојдневна

DEN 1.00

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Дизајн за повеќекратна употреба : преку тест за притисок, нема да има прекин, истекување и други услови, по употреба може да се избрише чист, погоден за прва помош или семејна секојдневна употреба. Лесен За Употреба : Едноставно чувајте го капакот на очите во фрижидер на 18 Степени Целзиусови или пониско најмалку 2 часа. Или ставете во микробранова печка и загрејте ја на саканата температура помалку од 30 секунди. Мека Ткаенина : има слој кадифен на задниот дел од капакот на очите, кој е мек и дише и нема да ги оштети очното јаболко. Убава и практична, може да се даде како подарок на пријателите. Капак За Очи за Спиење : ладењето на капакот за очи може да го ублажи стресот и заморот, да го релаксира телото и умот, да ги намали сувите очи, да ги подобри темните кругови, да го подобри квалитетот на спиењето. Ладна И Топла Компресија : капакот за ладење на очите е исполнет со гел што е безбеден за нанесување на вашите очи и може да се користи за топла или ладна облога со замрзнување или греење пред употреба. 1. Капак За Очи за Спиење : ладењето на капакот за очи може да го ублажи стресот и заморот, да го релаксира телото и умот, да ги намали сувите очи, да ги подобри темните кругови, да го подобри квалитетот на спиењето.2. Ладна И Топла Компресија : капакот за ладење на очите е исполнет со гел што е безбеден за нанесување на вашите очи и може да се користи за топла или ладна облога со замрзнување или греење пред употреба.3. Лесен За Употреба : Едноставно чувајте го капакот на очите во фрижидер на 18 Степени Целзиусови или пониско најмалку 2 часа. Или ставете во микробранова печка и загрејте ја на саканата температура помалку од 30 секунди.4. Дизајн за повеќекратна употреба : преку тест за притисок, нема да има прекин, истекување и други услови, по употреба може да се избрише чист, погоден за прва помош или семејна секојдневна употреба.5. Мека Ткаенина : има слој кадифен на задниот дел од капакот на очите, кој е мек и дише и нема да ги оштети очното јаболко. Убава и практична, може да се даде како подарок на пријателите.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Ладење На Очите : Кадифен, Гел Должина На Производот : Прибл. 19,5 см / 7,7 како Да Се Користи : 1. Ставете го капакот за ладење на очите во фрижидер 30 до 60 минути, а потоа извадете го.2. Потопете во топла вода на 30 целзиусови до 80 целзиусови за 5 минути, а потоа извадете.Список на пакети : 1 x Капак За Ладење На Очите.

Карактеристики

Item Type:
Cooling Eye Cover
Material:
Plush, Gel
Product Length:
Approx. 19.5cm / 7.7in
How to Use:
1. Put cooling eye cover in refrigerate for 30 to 60 minutes, then take out.:
2. Soak in hot water at 30 centigrade to 80 centigrade for 5 minutes, then take out.:
Package List:
1 x Cooling Eye Cover:

Производи во категоријата