.

.

Сега храна - масло за масажа на бадеми од лаванда - 16 fl. Оз.

Сега храна - масло за масажа на бадеми од лаванда - 16 fl. Оз.

DEN 0.67

Износ
Залиха

Состојба : високи нивоа на напнатост; има потреба од релаксирачка масажа со полно тело со ароматерапевтски навлажнувач на кожата.Солут : Маслото за масажа на бадеми од лаванда комбинира органско масло од лаванда и природно масло од бадем за да создаде луксузна комбинација што ја смирува и опушта. Со витамини А, вклучени D&E за да ја храни кожата, маслото за масажа на бадеми од лаванда е високо разноврсна лична нега и козметички производ што ги освои порите на затнувањето и ќе ја остави кожата да се чувствува освежено и повторно засилено. Оваа мешавина може да помогне да се создаде смирувачка масажа или да се дејствува како природно навлажнувач на телото.

Карактеристики

Производи во категоријата