.

.

Мебел за мебел 4pcs мебел Додатоци за тркала за инвалидски плочи за платформа за домашни мебел за мебел, кабинети тркала, стационарни тркала рибарски тркала шетач ва?

Мебел за мебел 4pcs мебел Додатоци за тркала за инвалидски плочи за платформа за домашни мебел за мебел, кабинети тркала, стационарни

DEN 284.64

Износ
Залиха

Табела Универзално тркало : Тркалото за вртење има ротирачки дизајн од 360 степени што го прави секој свртен многу помазен и полесен за управување. Универзално тркало на кабинетот : Да ги заштитите вашите подови од гребење и добивање ознаки на површината. Може да бидат како тркала за замена за повеќето столчиња за задачи и столици. Кабинет макара : совршен фестивалски подарок за вашите пријатели или семејство или колеги, особено како подарок за домаќинство. Работно тркало за столици : Заменете го старото или скршеното тркало за рициново со ново. Тоа ќе ги задоволи вашите потреби. Добро и ефтино. Мебел лизгачки макари : ПП и железен материјал и генијален дизајн обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Карактеристики на списокот со пакети 4 x Карактеристики на тркалата - Ова универзално тркало е погодно за тврдо дрво, плочка или површина на тепих. Производот има практични функции индустриски тркала. - генијален дизајн и PU материјали од висока класа го прават тоа да има големи кастри за плочи за капацитет на оптоварување. -Материјал : ПП, железни матични кастри -материјал, производот е силен и издржлив, отпорен на абење и има добар тркало за рициново столче за ефекти. - Замена на ритали за столчиња, табели, лавици, кабинети за датотеки, машини и повеќе универзално тркало на кабинетот. -Ова тркало има дизајн на ротација од 360 степени омни, што е поудобно за ваша употреба на тркала за ритали. Дали сте во потрага по цврсто, доверливо универзално тркало што може да направи повеќе работни места и да ви служи за термин? Ако да, не гледајте повеќе! Нашето премиум универзално тркало мора да ги задоволи вашите потреби.

Карактеристики

Производи во категоријата