.

.

Дудубаби Отворено Спортски Тематските Персоналните Лен Краток Ракав Екипажот Вратот 3д Печатени Текст Графички Мускул Голема И Висока Кошула

Дудубаби Отворено Спортски Тематските Персоналните Лен Краток Ракав Екипажот Вратот 3д Печатени Текст Графички Мускул Голема

DEN 2.67

Износ
Залиха

Редовна Лабава Кошула, Еластичен Раб И Манжетни, Секојдневен Стил И Редовна Големина Оваа Кошула Со Кратки Ракави Е Погодна За Пролет/Лето/Есенска Облека. ◕ ‿ ◕ Квалитетни шевови со висока Густина, шевови со двојна игла и лента од рамо до рамо се користат на шевовите на вратот и раката за висок квалитет и издржливост. Кошула Со копчиња Надолу Кошула Мажи 3xl Високи Маици За Мажи Среќна Роденденска Кошула Мажи V Маици За Вратот Мажи Машка Виолетова Кошула Фланелна Кошула Јакна За Мажи Машки Хавајски Кошули Термални Кошули Со Кратки Ракави Атлетска Кошула Кошула Плус Големина Бохо Кошула Со Кратки Ракави Бели Маици Со Врат Машка Црна Памучна Кошула Мажи Жолта Кошула Смешна Божиќна Кошула Виолетова Карирана Кошула Мажи бел фустан Кошула Светла Божиќ Кошула Лен кошули Тениска Кошула Длабоко V Вратот Кошула Од Зелена Кошула. Произведено ВО САД и Увезено. затворање.100% Полиестер. Поради Различниот Дисплеј На Компјутерот Или Мобилниот Телефон, Бојата Може Да Стане Светла Или Темна. Ако има некаков проблем со производот, ќе обезбедиме бесплатна можност за промена на големината. ◕ ‿ ◕ Услуга по продажбата-да, ја имаме вашата големина! Ние сме специјализирани за производство на облека од нашата големина. Ве молиме Бидете Сигурни Дека Не Ви Пречи Пред Да Нарачате 3. ◕ ‿ ◕ Детали за ракавите-кошулата го прифаќа традиционалниот дизајн со кратки ракави, кој е погоден за еднобојни и раглански ракави што ги блокираат боите. Ве Молиме Контактирајте Не Пред Да Вратите Какви Било Проблеми Со Производот И Ние Ќе Ви Обезбедиме Задоволителни Решенија Во Рок Од 24 Часа2. Дудубај Отворено Спортски Тема Персоналните Лен Краток Ракав Екипажот Вратот 3д Печатење Текст Шема Мускул Големи И Висока Кошула Текстура На Материјалполиестер. поставата.

Карактеристики

Производи во категоријата