.

.

TBIIEXFL Фотографија Поддршка Поддршка за код за осветлување на мекото поле за фото студио опрема додатоци со задниот дел од 3 парчиња и штанд за статив

TBIIEXFL Фотографија Поддршка Поддршка за код за осветлување на мекото поле за фото студио опрема додатоци со задниот дел од

DEN 1.00

Износ
Залиха

Комплетот за позадина е изработен од памучна ткаенина што апсорбира светлина и помага во елиминирање на рефлексиите. Одлично за снимки од студио и портрети. Издржлива и флексибилна челична рамка што лесно се склопува до мала големина. Лесен и лесен за поставување, го рефлектира и шири протокот на светлина рамномерно, дифузна светлина од кој било блиц или постојана светлина добро. Обезбедете светла околина за фотографирање на производи. Компактен и лесен за поставување. Комплетот за позадина е изработен од памучна ткаенина што ја апсорбира светлината и помага во елиминирање на рефлексиите. Одгодување за снимки од студио и портрети. рамномерно, дифузирана светлина од какво било добро блиц или постојана светлина. Подгответе светла околина за фотографирање на производи. Компактен и лесен за поставување. Спецификација : 1 * Бумска рака (вклучувајќи единечна тркала и вреќа со песок) 3 * 50см × 70см мекото кутија со држач за сијалица3 * 20 W LED Bulb1 * 2m × 2m штанд на задниот дел 3 * 2m Светлосен штанд3 * 1,6m × 2m 2m Не-ткаени заднини 3 * Клип за позадина (Испорака од Русија вклучи само 2 парчиња пластични стегачи и 2 парчиња клип за позадини) 1 * Оксфорд носење Bagpackage Вклучи : 1 Set * Заднината на фотографијата Стендф имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе контактираме Вие во рок од 24 часа и ви давате задоволителен одговор.

Карактеристики

1 * Boom Arm (Including Single Wheel and Sandbag):
3 * 50cm×70cm Softbox with Bulb Holder:
3 * 20W LED Light Bulb:
1 * 2m×2m Backdrop Stand Set:
3 * 2M Light Stand:
3 * 1.6m×2m Non-woven Backdrop:
3 * Backdrop Clip(Shipping from Russia only included 2 pcs Plastic clamp and 2 pcs Backdrop Clip):
1 * Oxford Carrying Bag:
Package Include:
1set*Photo Backdrop Stand:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Производи во категоријата