.

.

Mitsubishi Материјали SUFT32R05 MP8010 СУФТ Серија Карбид Мелење Вметнете, Обложени, Плоштад, ОДДЕЛЕНИЕ MP8010, 0.276 Дебели, 0.0197 Агол Радиус

Mitsubishi Материјали SUFT32R05 MP8010 СУФТ Серија Карбид Мелење Вметнете, Обложени, Плоштад, ОДДЕЛЕНИЕ MP8010, 0.276 Дебели,

DEN 0.33

Износ
Залиха

Стабилно Сечење. 0.925" Сечење Должина На Работ. 0.126 " Должина На Работ На Бришачот. Мицубиши Материјали САД корпорација произведува алатки за сечење, рок алатки, електронски компоненти и материјали и решенија за тврди материјали за употреба во производствени процеси во повеќе индустрии. Компанијата, целосно подружница на Корпорацијата За Материјали Мицубиши, е основана во 1984 година и има СЕДИШТЕ ВО САД во Долината На Фонтаната, КАЛИФОРНИЈА.

Карактеристики

Производи во категоријата