.

.

Мерка на лента со 16 стапки на челик - Воен воздухопловство 70 -та ескадрила за поддршка на мисијата

Мерка на лента со 16 стапки на челик - Воен воздухопловство 70 -та ескадрила за поддршка на мисијата

DEN 287.84

Износ
Залиха

Квалитет : Tapeline од 16 метри е произведен од траен челик и совршено точен. Случајот е лесна пластика со големо влијание за да ги апсорбира кучките од преполн алатки. Светлата и живописна слика е широка 1,5 инчи, сликата има УВ заштита што ќе помогне да се спречи бледнее на сончева светлина. Одличен подарок за нови сопственици на домови, корисни пријатели, занаетчии или вашиот омилен градежен работник. Ова е сериозна мерка на лента за професионалци и хобисти кои сакаат да додадат малку личност во полето за алатки. Димензии : челик од 16 метри челик во 2,5 инчи од 2,5 инчи случај. Загарантирано задоволство : Ако не сте 100% задоволни откако ќе ја добиете нарачката, ве молиме известете ги веднаш. Ние нудиме без метеж, без прашања што ги поставуваат гаранцијата за враќање на парите. Нашите производи сите испраќаат од Јужна Флорида, САД!. Совршено за сите пригодни луѓе, занаетчии и loversубители на алатки. Додадете малку персонализација во вашето поле за алатки. Тоа е лесен и преносен, но сепак издржлив. Вклучува безбедносно заклучување на слајдот, клип за метален појас и најлонска лента за лесна преносливост.

Карактеристики

Производи во категоријата