.

.

Природно Миење На Телото За Жени, Мажи | Без Сулфат, Без Парабени, Без Боја, Со Природно Добиени Чисти Состојки Што Ја Оставаат Кожата Мека И Хидратантна, Без Мирис 11.5

Природно Миење На Телото За Жени, Мажи | Без Сулфат, Без Парабени, Без Боја, Со Природно Добиени Чисти Состојки Што Ја Оставаат

DEN 0.67

Износ
Залиха

Природни Чисти Состојки-Природното миење на телото содржи природно добиени состојки. Ние исто така користиме и безбедни, синтетички, одржливи мириси (без фталати) и природни мириси. Чисти Мириси-Нашите ароматични мириси ја претвораат рутинската задача за туширање или капење во незаборавно и луксузно искуство. Тоа се малите нешта во животот. Меко Чувство на Кожа - со Љубов направено со средства за чистење добиени од кокосово масло за да ја оставите вашата кожа да се чувствува хидрирана. Транспортирајќи ве до вашата приватна плажа со бел песок, Мајчиното Миење На Телото е и слатко и софистицирано. Вегански и Без Суровост - нашето миење на телото е без СЛС, СЛЕС и фталати. Изберете Ги Вашите Омилени Мириси - единственото нешто што останува да направите е да ги изберете омилените мириси за време на капење или туширање за чисто, освежувачко, природно перење. Нашето миење на телото е направено со чисти состојки што ги разбирате додека сеуште го пренесувате прекрасното искуство што го очекувате од миењето на телото : ја остава вашата кожа да се чувствува мека и хидрирана и се пени во луксузна пена што ги прави бањите со меурчиња насекаде јеубоморни.

Карактеристики

Производи во категоријата