.

.

Гулаб Миење Раце Хигиена И Грижа За Раце Белата Праска И Чајот Ги Мијат Бактериите и Се Заклучуваат Во Влага 18.5 Мл 4 Брои

Гулаб Миење Раце Хигиена И Грижа За Раце Белата Праска И Чајот Ги Мијат Бактериите и Се Заклучуваат Во Влага 18.5 Мл 4 Брои

DEN 1.67

Износ
Залиха

Гулаб Прочистување И Нега Миењето На Рацете има нежен мирис на бела праска и чај. Нежното средство за чистење има природни хранливи материи за кожата за мека и мазна кожа. Навлажнувачки брави за миење раце во влага додека им давате на вашите раце темелно чистење што им е потребно. Прочистувачкото миење раце има богата пена која длабоко ја храни кожата. ph балансирана формула која ги навлажнува и чисти рацете.

Карактеристики

Производи во категоријата