.

.

Кралот Ц. Жилет Тример За Брада За Мажи, Вклучува 1 Главен Тример Во Безжичен Стил Со ЕДНО 4д Сечило и 3 Заменливи Чешли, Водоотпорни

Кралот Ц. Жилет Тример За Брада За Мажи, Вклучува 1 Главен Тример Во Безжичен Стил Со ЕДНО 4д Сечило и 3 Заменливи Чешли, Водоотпорни

DEN 2.00

Износ
Залиха

Разновиден повеќенаменски тример за стрништа за бричење, раб и кастрење. 4д Сечило за лесни, брзи и удобни потези за бричење во 4 насоки. Три заменливи чешли за флексибилно кастрење со потези нагоре или надолу. Заменливо, долготрајно сечило кое останува остро до 6 месеци блиски бричења. Вртење на главата што контури за флексибилност и прецизност при стилизирање. Кралот Ц. Жилет е комплетна линија на прецизни алатки за чешлање и квалитетни производи за нега на коса на лицето. Овој опсег е врв на иновации и експертиза во вредност од повеќе од еден век, и единствениот опсег што го носи името на основачот на нашата компанија : Кралот Ц.Жилет. Тоа ви дава се што ви треба за изработка, одржување и совладување на вашиот стил - без разлика како ја носите косата на лицето. Мајсторот Во Стилот На Кралот Ц. Жилет е разноврсна алатка дизајнирана за раб, трим и стрништа. Овој безжичен тример има 4Д Сечила кои ги средуваат и долгите и кратките влакна за лесни, брзи, удобни потези додека се бричите. 3-Те Заменливи додатоци за Чешел На Мајсторот За Стил (1мм, 3мм или 5мм) овозможуваат потези за бричење нагоре, надолу или од страна на страна за слобода и флексибилност при бричење. Исто така, се одликува со заменливо целосно метално сечило што е добро до 6 месеци блиски бричења, вртлива контурна глава за тешко достапни области и тенок 360 гумен стисок за максимална прецизност. И тоа е целосно водоотпорен со 45 минути траење на батеријата за удобен во туш употреба. Совршена алатка за откривање нови стилови и совладување на секој од нив.

Карактеристики

Производи во категоријата