.

.

Civaner 30 парчиња играчки за олеснување на стресот од банана, истегнати моркови, фид анксиозност играчки, банана морков пакет играчки олеснување на стрес топки, мали п?

Civaner 30 парчиња играчки за олеснување на стресот од банана, истегнати моркови, фид анксиозност играчки, банана морков пакет

DEN 2.33

Износ
Залиха

Смешни форми на банана : Овие затегнати сензорни играчки имаат смешни форми на банана во светли и очи за привлекување очи. Различните сензации за тактичност прават подобро искуство за олеснување на стресот. Дури и кога ќе ги повлечете со многу сила, тие нема лесно да се скршат. Покрај тоа, нивната светла боја и форма на банана или морков се задржуваат за долготрајна употреба. Ставете ги во ваши раце и оставете ја нивната способност за истегнување да ја ослободат вашата напнатост и да ви помогнат да останете смирени. Олеснување на стресот во движење : Овие играчки за строги стрес се идеални за оние долги часови на студирање, работа, правење домашни задачи, остварување телефонски повици, присуство на деловни состаноци и други активности што можат да бидат поттикнувачки од стрес. Дури и кога ќе ги повлечете со многу сила, тие нема лесно да се скршат.Разиграни банани за олеснување на стресот : Дали се чувствувате стрес? Овој смешен сет на играчки ве покриваше! Со 30 играчки со банана фигури, ќе најдете многу стрес-олеснување, како и забава! Овие банани не само што имаат прекрасен изглед, туку се и добри за споделување со партнерот и членовите на семејството. Различните сензации за тактичност прават подобро искуство за олеснување на стресот. Употреба на повеќе намени : Овие играчки за строги стрес имаат универзална привлечност и се идеални за опсег на прилики како партиски фаворити, подигнувачи, стимулации или награди и многу повеќе! Светлите бои и новите форми на овие играчки ќе помогнат да се направи секој настан незаборавен и да остави длабок впечаток на вашите гости и партнери. Сигурен и затегнат : Загрижени за кршење на играчките? Не грижи се; Нашите играчки за стрес се направени од квалитетен PU материјал, што значи дека тие се силни и истегнати. Смешни форми на банана : Овие затегнати сензорни играчки имаат смешни форми на банана во светли и очи за привлекување очи. Ставете ги во ваши раце и оставете ја нивната способност за истегнување да ја ослободат вашата напнатост и да ви помогнат да останете смирени. Сигурен и затегнат : Загрижени за кршење на играчките? Не грижи се; Нашите играчки за стрес се направени од квалитетен PU материјал, што значи дека тие се силни и истегнати. Олеснување на стресот во движење : Овие играчки за строги стрес се идеални за оние долги часови на студирање, работа, правење домашни задачи, остварување телефонски повици, присуство на деловни состаноци и други активности што можат да бидат поттикнувачки од стрес. Разиграни банани за олеснување на стресот : Дали се чувствувате стрес? Овој смешен сет на играчки ве покриваше! Со 30 играчки со банана фигури, ќе најдете многу стрес-олеснување, како и забава! Овие банани не само што имаат прекрасен изглед, туку се и добри за споделување со партнерот и членовите на семејството. Тие се идеални за привлекување внимание на луѓето! Обидете се да играте со неколку банани на дланка одеднаш. Покрај тоа, нивната светла боја и форма на банана или морков се задржуваат за долготрајна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата