.

.

Крузи Жени Сјај Искра Метални Светки Вратоврска Шамија Забава Вечер Долга Тенка Слаба Вратоврска Шалови Марамче

Крузи Жени Сјај Искра Метални Светки Вратоврска Шамија Забава Вечер Долга Тенка Слаба Вратоврска Шалови Марамче

DEN 223.84

Износ
Залиха

Легура. Увезени. Миење Раце Само. Материјал : Метални Светки, Мазна и Мека Површина, Удобна. Големина( L x W) : 140 x 6cm/55.11 x 2.36 инчи; Шамија За Вратоврска Со Слободна Големина, Доволно должина за носење како што сакате. Рачно изработен/ Хипоалергичен/ Моден дизајн/ Без гребнатини. Прилики : Погоден За свадба, ангажман, матурска и секоја пригода што сакате да бидете пошармантни. ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ И ЖИВОТ : 100% без ризик, 30 дена гаранција за враќање на парите и гаранција за живот-без прашања! Вашето задоволство е нашата мотивација.

Карактеристики

Производи во категоријата