.

.

Minthouz USB-C до молња кабел 3FT, MFI-овластен најлон плетенка 3A Брза испорака за испорака на електрична енергија за синхронизација за синхронизација за iPhone 12 Mini 12 Pro Max 11 Pro Ma

Minthouz USB-C до молња кабел 3FT, MFI-овластен најлон плетенка 3A Брза испорака за испорака на електрична енергија за синхронизација

DEN 140.48

Износ
Залиха

Излезот за полнење достигнува до 3А, трансферот на податоци како брзина од 480 Mbps.Дебеното бакарно јадро обезбедува стабилна спроводливост при полнење и синхронизација. Безбедно полнење на вашиот уред со најголема можна брзина кога е поврзан со полнач со голема брзина на испорака на електрична енергија. {Широко компатибилно} : Полнење за Air Pods, i Pad Pro 12. {Ultra Обезбедување на висок квалитет} : Засилените точки на стрес можат да носат 20000+ свиоци во строги лабораториски тестови. Новиот конектор C94 ја подобрува брзината на полнење 2,5 × побрзо од USB A до молња кабел. Молња од страната работи со : i Phone 12 Pro Max, i Phone 12 Pro, i Phone12, i Phone 12 Mini, i Phone SE (2 -та генерација), i Phone 11 Pro Max, i Phone 11 Pro, i Phone 11, i Phone XS Max, i Phone XS, i Phone XR, i Phone X, i Phone 8 Plus, i Phone 8, i Phone 7 Plus, i Phone 7, i Phone SE, i Phone 6s Plus, i Phone 6s, i Phone 6 Plus, i Phone 6, i Phone 5s, i Pad (8-та генерација), i Pad Pro 10,5-инчен, i Pad Pro 12,9-инчи (2-та генерација), i Pad Pro 9,7-инчен, i Pad Pro 12.5", i Mac 27 ", imac Pro Googlebook Pixel, Huawei Matebook x Pro / 13 Бележник Air / Pro Dell XPS 13/15 HP Elite Book Folio G1 Think Pad X1. Заштита со двојно зашилување го минимизира магнетското мешање. Гаранција, но ако се регистрирате како еден од нашите членови, ќе добиете дополнителна гаранција од шест месеци. Стапките на трансфер на податоци до 480 Mbps. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате со нас во секое време ако имате проблеми, ноќ или ден.7, i Pad Air, i Pad Mini, i Phone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max/11/11 Pro/11 Pro/11 Pro MAX/XS MAX/XS/XR/X/8 PLUS/8. Стапките на трансфер на податоци до 480 Mbps. Изграден со одличен чип, овој молња кабел поддржува брзо полнење (до 3А струја) додека спречува прегревање и преполнување, обезбедува голема безбедност. Изграден со одличен чип, овој молња кабел поддржува брзо полнење (до 3А струја) додека спречува прегревање и преполнување, обезбедува голема безбедност.7, i Pad Air, i Pad Mini, i Phone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max/11/11 Pro/11 Pro/11 Pro MAX/XS MAX/XS/XR/X/8 PLUS/8.5", i Mac 27 ", imac Pro Googlebook Pixel, Huawei Matebook x Pro / 13 Бележник Air / Pro Dell XPS 13/15 HP Elite Book Folio G1 Think Pad X1. Можете да ги користите вашите уреди додека се полнат на канцеларија, автомобил или на патување. {Широко компатибилно} : Полнење за Air Pods, i Pad Pro 12. , овој USB Type C до молња кабел, исто така, поддржува трансфер на податоци помеѓу вашиот i Phone и USB-C лаптоп или работна површина. {Сертифициран безбеден и 3А Брзо полнење} : MFI овластен да работи беспрекорно со сите ваши уреди за молња, вклучувајќи ги i Phone 12 и i Pad. {Неверојатна издржливост} : Кабелот за полнач на i Phone се карактеризира со ултра јачина на конектори, кои нудат дизајн за олеснување на вирусот, направен за да издржат до 20,000 свиоци на живот, дозволувајќи им да ги издржат строгостите на секојдневната употреба и да траат подолго од просечниот кабел. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате со нас во секое време ако имате проблеми, ноќ или ден. 1g Големите датотеки ќе бидат завршени во 25-ти. Гаранција, но ако се регистрирате како еден од нашите членови, ќе добиете дополнителна гаранција од шест месеци. Тоа е одличен придружник за патувања. Можете да ги користите вашите уреди додека се полнат на канцеларија, автомобил или на патување. {Неверојатна издржливост} : Кабелот за полнач на i Phone се карактеризира со ултра јачина на конектори, кои нудат дизајн за олеснување на вирусот, направен за да издржат до 20,000 свиоци на живот, дозволувајќи им да ги издржат строгостите на секојдневната употреба и да траат подолго од просечниот кабел.9-инчи (1-та генерација), i Pad Air (3-та генерација), i Pad Air 2, i Pad Air, i Pad Mini (5-та генерација), i Pad mini 4, i Pad Mini 3, i Pad Mini 2, i Pad (7 -та генерација), i Pad (6 -та генерација), i Pad (5 -та генерација), i Pod Touch (7 -та генерација), i Pod Touch (6 -та генерација).

Карактеристики

Производи во категоријата