.

.

Фксдхдг Детски Острилка За Моливи, Рачен Острилка За Моливи, Острилка За Цртање Моливи Со Контејнер За Трошки За Уметници, Скицирање/Јаглен

Фксдхдг Детски Острилка За Моливи, Рачен Острилка За Моливи, Острилка За Цртање Моливи Со Контејнер За Трошки За Уметници, Скицирање/Јаглен

DEN 1346.88

Износ
Залиха

Острилката за моливи е изработена од материјал против капење на телото на смола од КОМПЈУТЕР, а полнењето на јаглерод со дијаметар помал од 9 мм може да се намали на пазарот. Држачот за нож е одвојлив и чист, дебелината на оловото за молив може слободно да се прилагоди, а острото и издржливо сечило е едноставно и модерно. Острилката за моливи е изработена од материјали со мазна површина и мала големина за патување или уметност на отворено. Изработен од материјали, тој е солиден и разноврсен : погоден за домашна, училишна и канцелариска употреба. Гаранција за задоволство : ви Благодариме многу за купувањето на нашите производи, ние ќе ви служиме со цело срце. Име : Острилка За Моливи Боја : материјал За Црн Производ : материјал за СМОЛА за КОМПЈУТЕР дијаметар на молив : 6,5 мм~8,5 ммсикс предности : може да се замени држачот за алуминиумски алат, дебелина на пет врвки, пенкало за автоматски пристап, кутија за моливи со голем капацитет, прилагодлива дебелина, посветена на пенкало за скицирање.Ние им обезбедуваме на нашите клиенти целосна гаранција за задоволство.Ако имате какви било проблеми со производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот без да се грижите за вашето купување, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот, ве молиме бидете сигурни!Ве молиме бидете сигурни дека купувањето на нашите производи е исто така добар подарок за семејството или пријателите. Ние ќе го сториме тоа со нашето срце!Вашето задоволство е многу важно за нас. Обезбедуваме целосен опсег на услуги по продажбата за секој клиент да ги задоволи највисоките барања на нашите клиенти.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во е-поштата. Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте не навреме.многу фенси пишување За Ученик, уметници, професионалци, наставници слично. за пишување, нацрт, цртање, скица.

Карактеристики

Производи во категоријата